800
۰

نان به نرخ خیرات/از توزیع 81 هزار پرس غذای گرم تا 7هزار سبد غذایی بین مددجویان سیستانی و بلوچستانی

در حالی برخی مددجویان زاهدانی از توزیع نان در سبد غذایی کمیته امداد گلایه کرده که طرح نذر نان مهربانی یکی از اقدامات انجام شده این نهاد توسط خیرین در سیستان وبلوچستان است.
نان به نرخ خیرات/از توزیع 81 هزار پرس غذای گرم تا 7هزار سبد غذایی بین مددجویان سیستانی و بلوچستانی
به گزارش شستون؛ به نقل از  عصرهامون، برخی از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در تماسی که با این پایگاه خبری داشتند با بیان اینکه در سبد غذایی ماه مبارک رمضان توسط این نهاد تنها نان به مددجویان داده می شود، گفتند: از صبح زود باید در صف منتظر دریافت ژتون نان باشیم آن هم از نانوایی های خاص که مسیر دستیابی آن برای مددجویان سخت ومشکل است.
این مددجویان با بیان اینکه در سایر شهرستان ها سبد غذایی بهتری به نیازمندان ارائه می شود، خواستار رسیدگی به این مشکل شدند.
جهت صحت و سقم این ماجرا خبرنگار اجتماعی عصرهامون در تماسی که با امیر حسن زاده کیخا رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان داشت، وی اظهار کرد: سبد غذایی نان نبوده و مایحتاج اصلی زندگی مردم در آن قرار داشته است.
وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: در ماه مبارک رمضان طرحی به نام «نذر نان با طعم مهربانی» توسط برخی از نانوایی ها در زاهدان اجرا شد؛ این طرح نذر مردمی بوده به گونه ای که یک نفر هزار نان نذر کرده که از فلان نانوایی خریداری شود لذا ما بر اساس آن حواله را به مددجویان داده که از نانوایی که خیرین اعلام کرده اند نان مورد نیاز خود را تهیه کنند.
این مسئول در ادامه بیان کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون در سطح استان سیستان وبلوچستان 81 هزار پرس غذای گرم و 7 هزار و 650 سبد غذایی بین مددجویان توزیع شده است که برخی از این اقلام شامل برنج، روغن، ماکارونی، حبوبات و غیره می باشد.


انتهای پیام/
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳
کد مطلب: 11205
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *