800
۰
حمایت علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان از مواضع سردار سلیمانی؛

پاسخ قاطع سردار سلیمانی به ترامپ حرف دل ملت ایران است/ گفتمان مقاومت عامل پیشبرد منافع کشور

جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان گفتند: پاسخ محکم سردار سلیمانی به ترامپ حرف دل ملت ایران است.
پاسخ قاطع سردار سلیمانی به ترامپ حرف دل ملت ایران است/ گفتمان مقاومت عامل پیشبرد منافع کشور
به گزارش شستون؛ به نقل از عصرهامون، سخنان اخیر سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی در واکنش به تهدیدات ترامپ موجی از خوشحالی را در بین امت اسلامی به وجود آورد.
در همین راستا جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان ضمن تقدیر از سردار سلیمانی به خاطر داشتن این جرات و شجاعت گفتند: پاسخ محکم سردار سلیمانی به ترامپ حرف دل ملت ایران است.
پاسخ محکم سردار سلیمانی به ترامپ حرف دل ملت ایران است
مولوی نذیر احمد سلامی نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به سخنان اخیر سردار سلیمانی خطاب به ترامپ اظهار کرد: سخنان این سردار بزرگ همیشه نشان از وحدت امت اسلامی داشته و نقشه راه پیروزی امت اسلامی در برابر بحران هایی که کشورهای اسلامی امروز با آن مواجه هستند، می باشد.
وی سخنان اخیر سردار سلیمانی خطاب به ترامپ را حرف دل ملت ایران دانست و گفت: وی مترجم ملت ایران است و سخنانش در پاسخ به ترامپ و یاوه گویان استکبار، صدای دل امت اسلامی است.
مولوی سلامی ادامه داد: تردیدی نیست که گفتمان مقاومت می تواند در پیشبرد اهداف مفید باشد.
 
سخنان وحدت آمیز سردار سلیمانی نشان دهنده صدای واحد امت اسلامی است
مولوی عبداله ریگی مدرس مسجد مکی زاهدان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به حمایت اهل سنت از مواضع سردار سلیمانی اظهار کرد: سخنان وحدت آمیز و وحدت گونه سردار سلیمانی نشان دهنده صدای واحد امت ایران اسلامی است که نشان از قدرت حکومت و نظام انقلاب اسلامی دارد و توانست جواب یاوه گویی آمریکایی ها را به طور قاطع بدهد.
وی گفت: از سردار سلیمانی به خاطر داشتن این جرات و شجاعت قدردانی می کنیم.
ریگی بیان کرد: سخنان سردار سلیمانی در اقتدار کشور ایران که از نظر قدرت در میان سایر کشورهای اسلامی حرف اول را می زند بی نظیر و در وحدت داخلی موثر است؛ ما هم باید بیش از پیش با یکدیگر وحدت و مودت و وحدت کلمه داشته باشیم.
مدرس مسجد مکی زاهدان ادامه داد: همان گونه که گفتمان مقاومت چندسالی است در کشورهای لبنان و سوریه جواب می دهد در کشور ما هم می تواند در پیشبرد منافع کشور مفید باشد و وحدت آفرین باشد.
 
دشمنان با هر روشی به دنبال ضربه زدن به کشور هستند
مولوی محمدعلی شهنوازی هم در خطبه های نمازجمعه اهل سنت خاش افزود: دشمنان اسلام و کشور برنامه ها، تهدیدات و تحریم های ظالمانه ای را علیه ملت بزرگ ایران تدارک دیدند و به بهانه های مختلف می خواهند به کشور ضربه زنند.
 
اطاعت از رهبری ضرورتی اجتناب ناپذیر است
وی تاکید کرد: در این شرایط حفظ وحدت، آگاهی داشتن و اطاعت از رهبری ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
مولوی محمدعثمان قلندرزهی امام جمعه مسجد جامع الخلیل اهل سنت خاش نیز بیان کرد: در شرایط بحرانی دنیا باید وحدت میان مسلمانان حفظ شود و به دشمنان اجازه ندهیم که در امور کشورهای اسلامی دخالت کنند.
 
انتهای پیام/
 
شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۲
کد مطلب: 11469
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *