800
۰
خطیب نماز جمعه سراوان:

هدف دشمن از دعوت به تجمع، جدایی مردم از حاکمیت است/ گلوگاه های فساد با نظارت جدی بسته شود

امام جمعه شهرستان سراوان گفت: هدف دشمن از دعوت مردم به تجمع و آشوب به بهانه گرانی، نا امید کردن و جدایی مردم از حاکمیت است.
هدف دشمن از دعوت به تجمع، جدایی مردم از حاکمیت است/ گلوگاه های فساد با نظارت جدی بسته شود
به گزارش شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری با اشاره به افزایش قیمت نامعقول سکه، طلا، ارز، مواد غذایی و صنعتی، گفت: در چند روز اخیر شاهد تلاطم و فراز و نشیب در بازار سکه،ارز، خودرو و کالا بوده ایم که از این باب مشاهده می شود دشمن در جنگ اقتصادی و رسانه ای در بعضی از موارد موفق بوده است.
 وی افزود: دشمن از بدو انقلاب  دسیسه هایی را انجام داده که با پاسخ محکم و فک شکن مردم ایران و انقلاب اسلامی همراه بوده است.
 امام جمعه شهرستان سراوان هدف دشمن از ایجاد جنگ اقتصادی را نا امید کردن مردم از حاکمیت دانست و ادامه داد: دشمن با استفاده از عدم توانایی دولت در کنترل و بهبود اوضاع بازار، در تلاش است تا امید مردم را نسبت به حاکمیت از بین برد تا بتواند پروژه بعدی خود یعنی فراخوان و سازماندهی تجمعات را مدیریت کند.
 حجت اسلام و المسلمین بامری اضافه کرد: دشمن به بهانه گرانی مردم را به تجمع و آشوب دعوت می کند تا از این طریق با سیاه نمایی، اعتماد زدایی و نا امید کردن مردم، پیگیر جدایی مردم از حاکمیت است.
 وی با اشاره به اینکه در برخی از ادارات و دستگاه ها فساد و ناکار آمدی وجود دارد، گفت: دشمن از این خلاء هااستفاده می کند تا نقشه های خود را به سرانجام برساند از این سو، مردم از مسئولین انتظار دارند تا نواقص و عیب ها را رفع و با تنبلی و سستی مبارزه کنند.
امام جمعه شهرستان سراوان با بیان غنی بودن ظرفیت های داخل کشور، خاطر نشان کرد:  مسئولین به فکر باشند تا اعتماد به نفس کامل به وجود آید و اگر مدیر، وزیر و یا مسئولی ناکارآمد بود، برکنار شود و انسان های انقلابی، مجاهد و پر تحرک پای کار آیند.
 حجت اسلام و السملمین بامر به مسئولین توصیه کرد تا با بستن گلوگاه های فساد که در گمرکات، بنادر، مناطق آزاد و مراکز ثبت سفارش  وجود دارد، تا با نظارت جدی گشایش ایجاد و نابسمانی ها رفع شود.
 وی گفت: بهتر است یک تیم هماهنگ کننده اقتصادی که بارها مقام معظم رهبری توصیه فرموده اند، ایجاد شود تا در بزنگاه ها که دشمن هجمه هایی را وارد می کند، برای سازماندهی اوضاع پیگیر امورات باشند.
 امام جمعه شهرستان سراوان به دولت توصیه کرد تا به ظرفیت های داخلی باور داشته باشد و مانع از فرصت سوزی شود و شعار" ما می توانیم" را با اعتماد به توان دخل در جامعه ترویج دهد تا وابستگی به کشورهای خارجی کمرنگ شود.
حجت اسلام و المسلمین بامری با اشاره به پیمان شکنی هایی که یهود نسبت به اسلام در طول تاریخ داشته اند، اظهار کرد: از بدو اسلام توطئه کرده اند و امروز نمی توانیم به پیمان شکنان تاریخ که حقه و نیرنگ جزو ذات آنها، اعتماد کرد.
وی با اشاره به سالروز شهادت شهید سر لشکر خلبان حسین لشکری، شهدا را ستارگانی روشن در دل تاریخ برشمرد که می توان از آنها الگو گرفت، و در ادامه گفت:  شهدا برجستگان بی بدلیلی در دل تاریخ بوده اند که شجاعانه مقابل ظلم و ستم ایستادند.
 انتهای پیام/ الف.د
 

 
جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵
کد مطلب: 11538
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *