800
۰

یکه تازی هیئت بازی های بومی و محلی در سراوان/ عرض اندام ‌کاروان بازی های روستایی در روستاهای مختلف شهرستان

دبیر هیئت بازی های بومی و محلی سراوان گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، در شهر سیرکان بخش بم پشت و روستای کوهک جشنواره بازی های بومی و محلی برگزار شد.
یکه تازی هیئت بازی های بومی و محلی در سراوان/ عرض اندام ‌کاروان بازی های روستایی در روستاهای مختلف شهرستان
به گزارش شستون، جشنواره بازی های بومی و محلی و بازی های روستایی همزمان با آغاز هفته دولت در روستاهای شهرستان سراوان آغاز شد.
مصطفی دهواری دبیر هیئت بازی های بومی و محلی سراوان در گفت و گو با شستون اظهار کرد: جشنواره بازی های بومی و محلی در رشته های طناب زنی، حلقه زنی و هفت سنگ در شهر سیرکان بخش بم پشت برگزار شد.
وی گفت: در رشته طناب زنی سوگل بلوچزهی، اسما بلوچ‌زهی و سارا بلوچ زهی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
دبیر هیئت بازی های بومی و محلی سراوان با بیان اینکه نفرات برتر رشته هفت سنگ فریدون درازهی، نجمه درباره‌ی ‌ محمد رضا درازهی هستند، ادامه داد:  در رشته حلقه زنی فاطمه بلوچ زهی مقام اول، معصومه درازهی مقام دوم و آرزو درازهی مقام سوم را به دست آورد.
دهواری خاطر نشان کرد: همچنین سری دوم مسابقات بومی و محلی در روستای کوهک در رشته فوتبال دستی، دارت، طناب بازی و تنیس روی میز به مرحله اجرا در آمد.
وی اظهار کرد: در رشته تنیس روی میز نوید اله وردی، مراد نقیبی و امور نقیبی به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
دبیر هیئت بازی های بومی و محلی با اشاره به اینکه مهران سیاهانی و حمید اله وردی مقام اول و حمید نقیبی و پیمان نقیبی مقام دوم در رشته فوتبال دستی را کسب کردند، اظهار کرد: در رشته دارت سعید نقیبی مقام اول، مهران اله وردی مقام دوم و در رشته طناب زنی امیر چاکری مقام اول، محمد مصطفی نقیبی مقام دوم و مجیب الرحمن اله وردی مقام سوم را از آن خود کرد‌.


انتهای پیام/الف.د
يکشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۰
کد مطلب: 11699
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *