800
۰
​همزمان با رزمایش سپاهیان محمد رسول الله2 انجام شد:

توزیع لوازم التحریر ایرانی اسلامی میان دانش آموزان محروم زاهدانی

مسئول گروه جهادی مسجد حضرت علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام بازگشایی مدارس، 400 بسته لوازم التحریر ایرانی اسلامی میان برخی دانش آموزان مناطق حاشیه شهر زاهدان توزیع شد.
توزیع لوازم التحریر ایرانی اسلامی میان دانش آموزان محروم زاهدانی
به گزارش شستون؛ محسن تازه روز در گفت و گو با عصرهامون اظهار کرد: بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج امام علی(ع) مسجد حضرت علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان در راستای تحقق اهداف اصلی بسیج که همان خدمت رسانی به محرومان و رفع محرومیت ها است در طول سال ویژه برنامه های زیادی انجام می دهند.
وی ادامه داد: اعضای این گروه جهادی در سلسله نشست های خود به این نتیجه رسیدند که رسیدگی به دانش آموزان مناطق حاشیه شهر باید در اولویت قرار بگیرد چرا که این افراد آینده سازان ممکلت هستند و تاکنون هم توجه خاصی به آنها نشده است.
وی بیان کرد: به همین منظور گروهی متشکل از افراد مطلع با اخذ مشاوره از فعالان فرهنگی و مذهبی، اقدام به شناسایی مدارسی کردند که دانش آموزان آن از شرایط اقتصادی خوبی بهره مند نیستند که به یک مدرسه برخورد کردند که به گفته مدیر مدرسه، برخی از دانش آموزان به دلیل ضعف جسمانی و عدم توان مالی در تهیه صبحانه و وعده های غذایی خود گاهاً در داخل کلاس های درس به روی زمین افتاده و بیهوش می شوند.
مسئول گروه جهادی مسجد حضرت علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان خاطرنشان کرد: پس از رایزنی با برخی خیران و جمع آوری کمک های مردمی، توزیع صبحانه گرم در این مدرسه و مدارس مشابه آغاز شد و چندین مرتبه این کار انجام گرفت که با استقبال بسیار خوب از سوی معلمان و مدیران مدارس نیز مواجه شد.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام علی(ع) گفت: در حاشیه توزیع این وعده های غذایی، رایزنی های لازم با مدیران آموزش و پرورش مناطق نیز صورت گرفت و این افراد نیز همزمان با حضور گروه جهادی مسجد در داخل مدارس، بازدیدی از مدرسه داشتند و قول های مساعدی مبنی بر تجهیز امکانات دفتری و ورزشی دادند.
وی ادامه داد: یکی دیگر از خدماتی که این گروه جهادی انجام داده است توزیع بسته های فرهنگی و لوازم التحریر ایرانی اسلامی در میان دانش آموزان مناطق محروم شهرستان زاهدان بود که همزمان با رزمایش سپاهیان محمد رسول الله 2 صورت گرفت.
وی بیان کرد: در این اقدام فرهنگی 400بسته لوازم التحریر ایرانی اسلامی میان دانش آموزان مدارس در منطقه همت آباد زاهدان توزیع شد که تصمیم گرفتیم این خدمت رسانی در طول سال نیز ادامه دار باشد و دانش آموزان این مدارس از حمایت های سالیانه خیران بهره مند شوند.
انتهای پیام//
سه شنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶
کد مطلب: 11893
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *