800
۰
امام جمعه اهل سنت سراوان:

هتک حرمت به مراسم رژه محکوم است/ در تضاد بودن اعمال نیروهای تروریستی با امنیت مردم

امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان ضمن محکومیت حادثه تروریستی رژه اهواز، گفت: افراد تروریستی که دست به چنین اقداماتی می زنند، در تضاد با امنیت مردم و کشور هستند.
هتک حرمت به مراسم رژه محکوم است/ در تضاد بودن اعمال نیروهای تروریستی با امنیت مردم
مولوی سید عبدالصمد ساداتی در گفت و گو با شستون ضمن محکوم کردن حادثه تروریسی مراسم رژه اهواز، اظهار کرد: هتک حرمت به مراسم رژه که گرامیداشت یاد و خاطر شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مدس است، محکوم و درد ناک است.
وی با بیان اینکه افرادی که دست به چنین اقدامی زده اند، بی شک در پازل اجانب هستند، افزود: تروریست ها از نظر شرع، اخلاق و منطق ، اصول و مبانی اسلامی و انسانی جایگاه ندارند.
امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان گفت: اعمال نیروهای تروریستی که دست به اینگونه اعمال میزنند در تضاد با امنیت مردم و کشور هستند.
مولوی ساداتی با اشاره به اینکه نیروهای نظامی و انتظامی جزئی از مردم هستند، خاطر نشان کردند:  نیروهای امنینی با توجه به اینکه همواره در خط مقدم هستند، از جان و مال مردم حفاظت می کنند و در این حادثه نیز به خوبی از مردم محافظت کردند.
وی یادآور شد: در تجمعات از تمامی اقشار جامعه اعم از زن و مرد، پیر و جوان و خردسال وجود دارد و چنین افرادی که دست به این اقدامات می زنند با آسایش و امنیت مردم مشکل دارند.

انتهای پیام/الف.د
شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶
کد مطلب: 11910
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *