800
۰
امام جمعه شهرستان سراوان:

به زانو در آوردن دشمن با ثابت قدمی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس

امام جمعه شهرستان سراوان گفت:دوران هشت سال دفاع مقدس انسان های وارسته و دلداده راه حق با ثابت قدمی مقابل قدرت های عالم ایستادند و دشمن را به زانو در آوردند.
به زانو در آوردن دشمن با ثابت قدمی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس
به گزارش شستون، فرماندار شهرستان سراوان، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسیولین دستگاه های اجرایی و جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان به منظور‌ پاسداشت آغاز هفته دفاع مقدس بعد از ظهر امروز شنبه ۳۱ شهریور با امام جمعه شهرستان سراوان دیدار کردند.
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری در این دیدار با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک زلزله عظیم در دل جهان محسوب می شود، گفت: انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی ایران به سرعت در دل، ذهن و تفکر جهانیان نفوذ کرد که منجر به ناامیدی شیطان صفتان جهان شد.
وی افزود: شعاع نور انقلاب ایران تمام عالم را در نوردید و با از بین بردن حکومت فاسد، معرفت خداوند متعال را در جامعه گسترش داد.
امام جمعه شهرستان سراوان یادآور شد: دشمنان از صدر انقلاب تا کنون توطئه هایی را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام داده اند که جنگ تحمیلی نیز یکی از دسیسه های دشمن برای از بین بردن انقلاب نوپای کشور بود.
حجت الاسلام و المسلمین بامری خاطر نشان کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس انسان های وارسته و دلداده راه حق  با ثابت قدمی مقابل قدرت های عالم ایستادند و دشمن را به زانو در آوردند.
وی اضافه کرد: با شکست دشمن در جنگی که به ایران اسلامی تحمیل کرده بود، قدرت خداوند متعال که یاری گر رزمندگان کشور بود، در جهان گسترش یافت.
امام جمعه شهرستان سراوان تصریح کرد: رزمندگان با ایمان به خداوند متعال زیر چتر ولایت با وحدت، برادری، ایمان و بصیرت در دوران هشت سال دفاع مقدس به خوبی درخشیدند و هجمه های بسیار سنگین دشمن را خنثی کردند.
 
 
انتهای پیام/ الف.د
شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
کد مطلب: 11916
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *