800
۰

آزادی گروگان 2 میلیاردی در مرز "سراوان"

فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از دستگیری 2 آدم ربا و آزادی گروگان 2 میلیارد ریالی در مرز "سراوان" خبر داد.
آزادی گروگان 2 میلیاردی در مرز "سراوان"
به گزارش شستون؛ به نقل از عصرهامون، سردار محمد قنبری در  بيان جزئيات اين خبر به اصحاب رسانه گفت: در پی دریافت نيابت قضائی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آبادان در ششم مردادماه سال جاری مبنی بر گروگانگیری مردی جوان و انتقالش به استان سیستان و بلوچستان موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی دقیق پرونده مشخص شد فرد ربوده شده که جوانی 27 ساله است توسط سرنشينان يک دستگاه پژو نوک مدادی در شهر آبادن ربوده شده و گروگانگیران چند روز پس از ربايش با خانواده این فرد تماس گرفته و مبلغ 2 ميليارد ريال وجه نقد در قبال آزادی اش درخواست کردند.
فرمانده انتظامی استان با بيان اينکه با به دست آمدن اين سرنخ، رسيدگی به پرونده وارد مرحله جديدی شد، گفت: کارآگاهان پليس آگاهی در تحقيقات تخصصی دريافتند، متهمان با انتقال فرد ربوده شد به استان سیستان و بلوچستان در مناطق مرزی مخفی شده اند.
قنبری تصريح کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده با انجام اقدامات اطلاعاتی نامحسوس، 2 متهم پرونده را شناسایی و در عملياتی غافلگيرانه آنها را دستگير و فرد ربوده شده که به کشور پاکستان منتقل شده بوده بدون دريافت هيچ گونه وجهی به مرز سراوان انتقال و تحويل خانواده اش شد.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اينکه متهمان 37 و 42 ساله در بازجویی های انجام شده، قصد خود را اختلافات مالی ناشی از معاملات ناصواب مواد مخدر اعلام کردند، افزود: متهمان پس از بازجوئی های تمکیلی با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵
کد مطلب: 12072
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *