800
۰
در جلسه شورای راهبردی بنیاد فرهنگی مهدی (عج) موعود سراوان مطرح شد؛

لزوم ترویج فرهنگ مهدویت باوری میان نسل جوان/ سوق دادن جوانان به سمت مساجد با توجه به راه اندازی جنگ نرم دشمن

امام جمعه شهرستان سراوان گفت: با توجه به جنگ نرمی که دشمن راه اندازی کرده است نیاز است که جوانان را برای آگاهی بیشتر از دین و مذهب به مراکز مذهبی و مساجد سوق دهیم.
لزوم ترویج فرهنگ مهدویت باوری میان نسل جوان/ سوق دادن جوانان به سمت مساجد با توجه به راه اندازی جنگ نرم دشمن
به گزارش شستون، جلسه شورای راهبری بنیاد فرهنگی مهدی (عج) موعود شهرستان سراوان با عنوان برگزاری همایش حضرت خدیجه (س) (خدیجه مادر امت) با حضور امام جمعه شهرستان،  مدیر بنیاد مهدویت شهرستان، امام جمعه موقت، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، فرمانده انتظامی، معاون هماهنگ کننده سپاه و جمعی از مسئولین در مسجد جامع علی ابن ابی طالب (ع) سراوان برگزار شد.
 
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان در این جلسه گفت: ترویج فرهنگ مهدویت یکی از وظایف شیعیان در عصر غیبت حضرت مهدی (عج) است تا زمینه ظهور و پذیرش امام معصوم آماده شود.
وی افزود: فرهنگ مهدویت باوری باید در جامعه به ویژه نسل جوان گسترش داده شود.
امام جمعه شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: یکی از حربه های دشمن در جنگ نرمی که در کشور جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته است از بین بردن و یا سست کردن اعتقادات مذهبی و دینی مسلمانان است که یکی از آن اعتقادات، اعتقاد به ظهور منجی عالم بشریت است که باید نسل جوان را به سمت مراکز مذهبی و مساجد سوق دهیم.
حجت الاسلام و المسلمین بامری تصریح کرد: حضور و مشارکت جوانان در محافل مذهبی منجر به افزایش آگاهی آنان نسبت به دین و مذهب می شود و با آگاهی کامل تری می توانند با دسیسه های دشمن مقابله کنند.
وی گفت: یکی از اهداف کانون های مهدویت افزایش روحیه و درک جوانان در خصوص آموزه های مهدویت است که انتظار می رود اقدامات مناسبی در این خصوص در شهرستان انجام شود.
امام جمعه شهرستان سراوان برگزاری نشست های هم اندیشی و همایش های مخالفت را در راستای ترویج فرهنگ مهدویت لازم و مناسب دانست و اظهار کرد: در این راستا باید از افراد متخصص جهت ترویج فرهنگ انتظار موعود استفاده کرد تا تأثیر گذاری مناسبی در جامعه داشته باشد.
 در پایان جهانتیغ مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود شهرستان گزارشی از عملکرد سال گذشته وبرنامه های در دست اقدام سال ۹۷ ارایه کرد.


انتهای پیام/
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۱
کد مطلب: 12190
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *