800
۰

برگزاری سومین جشنواره گل‌های داوودی در باغ گیاه شناسی

مدیر روابط عمومی باغ گیاهشناسی ملی ایران از برگزاری سومین جشنواره گل‌های داودی در باغ ملی گیاهشناسی با نمایش گل های داوودی متنوع خبر داد.
برگزاری سومین جشنواره گل‌های داوودی در باغ گیاه شناسی
به گزارش شستون؛ مریم خدابخش در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح برگزاری این جشنواره گفت: دراین نمایشگاه که از 25 مهرماه آغاز شده و به مدت یک ماه تا 25 آبان ماه در باغ ملی گیاه شناسی برپا می شود، گل‌های داوودی جدید با رنگ و شکل و اندازه‌های مختلف در معرض نمایش گذاشته می‌شود. ارائه آخرین یافته‌های تحقیقاتی و توانمندی‌های علمی گل و گیاه کشور، ارائه توانمندی‌های ایران در پرورش و تولیدگل و گیاه زینتی، بستر سازی برای تجاری سازی یافته‌های تحقیقاتی، ارتقای فرهنگ پرورش، تولید، نگهداری و مصرف گل و گیاهان زینتی برگزار شده است که از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره می باشد.
وی افزود: همزمان با بازدید از جشنواره شکوفایی بی نظیر گلهای داوودی در باغ گیاه شناسی امکان بازدید از نمایشگاه ویژه فروش محصولات ارگانیک زیر نظر باغ گیاهشناسی ملی ایران نیز وجود دارد. در حقیقت شهروندان می توانند علاوه بر بازدید از جلوه شکوه و زیبایی محیط زیست باغ گیاه شناسی و جشنواره گلهای داوودی گامی در جهت حمایت از این منبع محیط زیستی در تهران بردارند.
خدابخش ‌تاکید کرد: علاقمندان می‌توانند همه روزه از ساعت 9 صبح لغایت 17 برای بازدید از این جشنواره به باغ ملی گیاه شناسی ایران مراجعه کنند. تمامی محصولات ارائه شده در نمایشگاه محصولات ارگانیک زیر نظر مستقیم آزمایشگاه تخصصی موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع است.
انتهای پیام
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۹
کد مطلب: 12208
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *