800
۰

گلایمندی شهروندان از فروشندگی های نفت در سراوان/ روابط عمومی شرکت نفت: کالا برگ شماره ۳۹ تا پایان آذر اعتبار دارد

برخی از شهروندان سراوانی با مراجعه حضوری به این پایگاه خبری از عدم توزیع به موقع نفت سفید توسط بعضی از فروشندگی های این شهرستان گلایمند هستند.
گلایمندی شهروندان از فروشندگی های نفت در سراوان/ روابط عمومی شرکت نفت: کالا برگ شماره ۳۹ تا پایان آذر اعتبار دارد
به گزارش شستون؛ با فرا رسیدن فصل سرما و عدم بهره مندی مردم شهرستان سراوان در جنوب شرق ترین نقطه از کشور از نعمت گاز شهری، مردم این شهرستان همچنان برای گرم نگه داشتن منازل، از نفت سفید استفاده می کنند.
 
نفت سفید و بنزین همواره به نقل محافل فضای مجازی در این شهرستان تبدیل شده و گاها فیلم ها و تصاویر متفاوتی از این دو موضوع در شبکه های اجتماعی مطرح می شود و مردم مواردی را از مسئولین امر مطالبه می کنند.
 
گاهی طولانی بودن صف مهر کالا برگ خانوارها و گاها نیز صف طولانی دریافت بنزین در این شهرستان مرزی خبرساز می شود.
 
اختلاف ارز با کشور پاکستان و همچنین همجورای شهرستان سراوان با این کشور و از سوی دیگر پناه آوردن شهروندان به مشاغل کاذب همچون سوخت کشی در سایه بیکاری به معضل اصلی این منطقه تبدیل شده است.
 
اما این روزها برخی از شهروندان سراوان از عدم توزیع به موقع نفت سفید توسط برخی از فروشندگی ها در شهرستان گلایمند هستند و برخی این موضوع را به فضای مجازی نیز کشانده اند.
 
در مراجعه حضوری تعدادی از شهروندان به این پایگاه خبری، اظهار داشتند، که فروشندگی به آنها گفته است که مهلت توزیع کالا برگ شماره ۳۹ نفت سفید به اتمام رسیده و این کالا برگ سوخت شده است.
 
وی افزود: چرا فروشندگی ها به موقع نفت سفید را توزیع نمی کنند تا شهروندان برای گرم کردن منازل خود با مشکل مواجه نشوند.
 
این شهروند سراوانی ادامه داد: بارها برای دریافت نفت سفید به درب فروشندگی مراجعه کرده اما با درب بسته مواجه شده است.
 
وی در پایان خواستار رسیدگی مسئولین و سر و سامان بخشیدن به وضعیت توزیع نفت سفید شد.
 
در تماسی که خبرنگار شستون با کهن سال مدیر روابط عمومی شرکت نفت استان داشت، وی افزود: کالا برگ شماره ۳۹ همچنان در حال توزیع است.
 
مدیر روابط عمومی شرکت نفت استان گفت: کالا برگ شماره ۳۹ نفت سفید در شهرستان سراوان تا ۳۰ آذر سال جاری اعتبار دارد.
 
برخی از شهروندان به نقل از یکی از فروشندگی های سطح شهر در شبکه های اجتماعی اعلام کرده است که نفت جهت توزیع به شهروندان توسط شرکت نفت به موقع انجام نمی شود که این مورد مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده است.
 
انتهای پیام/الف.د
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۳
کد مطلب: 12401
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *