800
۰

خوراک خبری نماینده زاهدان برای رسانه های ضدانقلاب تمامی ندارد!

در حالی رسانه های معاند این روزها حسابی از اظهارات نماینده زاهدان اقبال می کنند که این نماینده همچنان مشغول ارائه تصویری منفی از استان است.
خوراک خبری نماینده زاهدان برای رسانه های ضدانقلاب تمامی ندارد!
به گزارش شستون؛ علیم یارمحمدی که همواره اظهاراتش با اقبال گسترده رسانه های ضدانقلاب مواجهه می شود، در سلسله انتقاداتش به آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان مدعی شده که معلمان فارس، عامل بازماندگی کوکان بلوچ از تحصیل هستند.

اما تنها ساعاتی پس از این اظهارات نماینده زاهدان رسانه های ضدانقلاب و وهابی از این سخنان علیم یارمحمدی به گرمی استقبال کردند.

این اولین بار نیست که اظهارات نماینده زاهدان سوژه رسانه های معاند می شود، پیشتر نیز اظهارات یارمحمدی در خصوص مقایسه مردم استان با آفریقایی ها، با اقبال رسانه های ضدانقلاب مواجهه شده بود.

علی ای حال این اظهارات یارمحمدی در خصوص رشد آمار مردودی های سال اول و مشکلات دوزبانه بودن کودکان در حالی مطرح می شود که سیستان و بلوچستان پارسال بهترین وضعیت قبولی دانش آموزان پایه اول را دارا بوده و رتبه پنجم بیشترین قبولی پایه اول دبستان را از آن خود کرده است.

از سویی تکرار پایه اول مشکلی منحصر به سیستان و بلوچستان نیست و بسیاری از استان های کشور با این معضل دست و پنجه نرم می کنند.

 در حال باید دید چرا نماینده زاهدان در ارائه تصویری سیاه از سیستان و بلوچستان اینگونه فعال است؟

منبع: عصر هامون
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
کد مطلب: 12677
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *