800
۰
در جلسه ساماندهی مبادلات مرزی مطرح شد؛

تحولی عظیم و چشمگیر در حوزه صادرات سراوان/بازارچه مرزی کوهک روزنه امید برای شهروندان

فرماندار سراوان گفت: صادرات از بازارچه مرزی کوهک می تواند شرایط مناسب را بر استفاده حداکثری و بهره وری از ظرفیت موجود فراهم کند.
تحولی عظیم و چشمگیر در حوزه صادرات سراوان/بازارچه مرزی کوهک روزنه امید برای شهروندان
به گزارش شستون؛ جلسه ساماندهی مبادلات مرزی با حضور درویش نارویی فرماندار، سرهنگ پاسدار مجید برومند فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید سجاد، فرماندهان نظامی و جمعی از مسئولین در فرمانداری شهرستان سراوان برگزار شد.
 
درویش نارویی فرماندار سراوان در این جلسه با اشاره به شرایط ارزی در کشور، از تحول عظیم و بی سابقه ای در حوزه صادرات خبر داد و اظهار کرد: روند صادرات از حوزه شهرستان سراوان به طور چشمگیری در حال انجام و افزایش است.
 
وی در ادامه فعال بودن چرخه کارخانجات، پایداری اشتغال، افزایش تولید و درآمد ملی را از محاسن روند صادرات عنوان کرد و بیان داشت: با تلاش مسئولین مربوطه بستر و زمینه رونق صادرات برای تجار و سرمایه گذاران باید فراهم شود.
 
نارویی در تکمیل مطلب فوق با بیان اینکه نگاه دولت معطوف به صادرات است، اظهار داشت: لازم است تمامی دستگاه ها و مسئولین متولی در این راستا و با توجه به منافع ملی حرکت کنند.
 
وی یادآوری کرد: صادرات از بازارچه مرزی کوهک می تواند شرایط مناسب را بر استفاده حداکثری و بهره وری از ظرفیت موجود داشته باشد.
 
فرماندار سراوان در پایان توضیح داد: امکانات و ظرفیت ها متناسب با حجم صادرات نیست و استقرار و افزایش نیروهای گمرک در بازارچه، افزایش باسکول، احداث پارکینگ و فراهم کردن امکانات رفاهی باید در دستور کار قرار گیرد.
 
انتهای پیام/م.ش
 
 
 
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۹
کد مطلب: 12696
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *