800
۰

رئیس جمهور آمریکا به پلیس لندن حمله کرد

رئیس جمهور آمریکا ساعاتی پس از حادثه تروریستی در ایستگاه مترو پارسونز گرین لندن در سخنانی جنجالی گفت که پلیس لندن از این حادثه آگاهی داشته است؛ این سخنان ترامپ با واکنش تند مشاور سابق ترزا می روبر شد.
رئیس جمهور آمریکا به پلیس لندن حمله کرد
به گزارش شستون، دونالد ترامپ در واکنش به حمله تروریستی روز جمعه در ایستگاه مترو شهر لندن گفت که پلیس لندن از وقوع این حادثه تروریستی کاملا آگاهی داشته‌ است.
ترامپ
رئیس‌جمهور آمریکا در توییتر نوشت: حمله ترویستی دیگری از سوی یک تروریست شکست‌خورده، این افراد مریض و دیوانه هستند و اسکاتلندیارد (پلیس لندن) آنها را تحت نظر دارد، پلیس باید فعال‌تر باشد.
ترامپ
بنا به گزارش «دیلی‌میل» این اظهارات مداخله‌جویانه دونالد ترامپ به سرعت با واکنش «نیک تیموثی» مشاور سابق «ترزا می» نخست‌وزیر انگلیس روبرو شد.
ترامپ
«نیک تیموثی» در توییتر خطاب به دونالد ترامپ نوشت: نمی‌دانم پلیس از وقوع این حادثه مطلع بوده‌ است یا نه اما مطمئنم که رئیس‌جمهور آمریکا نمی‌داند چه می‌گوید هنگامی که می‌نویسد پلیس انگلیس نتوانسته مانع وقوع این حادثه تروریستی شود.
پلیس لندن
وی همچنین افزود: چنین اظهاراتی از سوی رئیس‌جمهور و شریک اطلاعاتی متحد ما هیچ کمکی در پی ندارد.
«دیلی‌میل» در ادامه با بیان اینکه هنوز منبع اصلی دونالد ترامپ در خصوص چنین اتهاماتی علیه پلیس انگلیس مشخص نشده‌ است تأکید کرد: این گونه اظهار نظرها موجب تنش سیاسی بین آمریکا و انگلیس در خصوص افشای اطلاعات حساس پلیس خواهد شد.
مترو لندن
روز جمعه در پی  انفجار بمب ساعتی دست‌سازی در مخزن سفیدرنگی در ایستگاه مترو «پارسونز گرین» لندن دست‌کم 22 نفر زخمی شدند که بیشتر از ناحیه صورت دچار سوختگی شده بودند؛ پلیس لندن این حادثه را حمله‌ای تروریستی اعلام کرد.

منبع: دانا
شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۶
کد مطلب: 127
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *