800
۰
امام جمعه موقت سراوان:

ضعف نظارتی وزارت فرهنگ و ارشاد بر عملکرد و اجرای بازیگران/نمایش تئاترهای غیر اخلاقی موجب شیوع بی بند و باری می شود

امام جمعه موقت شهرستان سراوان با بیان اینکه امروز وظیفه نظارت بر این تئاترها بر عهده وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد، تصریح کرد: اگر جلوی این نمایش ها گرفته نشود بی حجابی و بی عفتی به جامعه سرایت خواهد کرد.
ضعف نظارتی وزارت فرهنگ و ارشاد بر عملکرد و اجرای بازیگران/نمایش تئاترهای غیر اخلاقی موجب شیوع بی بند و باری می شود
حجت الاسلام و المسلمین یوسف مرادی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: متاسفانه در برخی از سالن های نمایش تهران تئاترهایی اجرا می شود که دیوار مسائل غیر اخلاقی را می شکند و صحنه های جنسی به عنوان یک ترفند تجاری برای پول درآوردن استفاده می شوند.
 
وی بیان کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد حساسیت روی مسائل دینی و عدم سودایی از مسائل نامشروع داشته باشد و به شدت با چنین مسائلی برخورد کند چرا که در غیر این صورت کار او برخلاف رسالت خواهد بود.
 
امام جمعه موقت شهرستان سراوان با بیان اینکه امروز وظیفه نظارت بر این تئاترها  بر عهده  وزارت فرهنگ و  ارشاد می باشد، تصریح کرد: اگر جلوی این نمایش ها گرفته نشود بی حجابی و بی عفتی به جامعه سرایت خواهد کرد.
 
وی توضیح داد: برخی از صاحبان هنر که عمده فعالیت آنها در کسب درآمد و تجارت است، هیچ تعصبی به دین، مذهب و شئونات اسلامی جامعه ندارند و حاضرند به هر قیمتی شده برای کسب پول و سرمایه دست به انتشار برنامه های مستهجن و اجرای چنین تئاترهایی بزنند.
 
حجت الاسلام و المسلین مرادی اذعان داشت: هدف این افراد عمدتاً می‌تواند اقتصادی باشد؛ اما ضعف نظارت بر عملکرد و ضعف نظارت بر زیردستان همچنان موجب توسعه این بی بند و باری ها خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: این تئاترهایی که موجب بی بند و باری خواهد شد یا دارای مجوز هستند؛ که یقیناً وزارت فرهنگ و ارشاد متصدی صدور مجوزهاست و در این زمینه مقصر است و باید پاسخگوی ملت عزیز ایران باشد؛ اگر چنانچه این تئاترها بدون مجوز به نمایش گذاشته می شوند، باز هم در این صورت وزارت ارشاد مقصر است چراکه نباید اجازه اجرای این برنامه ها داده شود.
 
 
انتهای پیام/م.ش
 
 
پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷
کد مطلب: 12818
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *