800
۰
در مراسم گرامیداشت 9 دی مطرح شد؛

سرکوب فتنه 88 با اراده پولادین و منسجم مردم ولایت مدار ایران/ عاشورا مداری یکی از شاخص های 9 دی است

امام جمعه شهرستان سراوان گفت: پس از هشت ماه آشوب و فتنه گری آنچنان که ضربات ضرر بار را به بیت المال وارد کردند، سرانجام با اراده پولادین و منسجم مردم دین دار، ولایت مدارو بصیر معجزه گونه فتنه گری و آشوب گری سرکوب شد و از بین رفت.
سرکوب فتنه 88 با اراده پولادین و منسجم مردم ولایت مدار ایران/ عاشورا مداری یکی از شاخص های 9 دی است
به گزارش شستون؛ آیین گرامیداشت حماسه 9 دی با حضور امام جمعه شهرستان، فرماندار، نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت، مسئولین دستگاه های اجرایی، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مردم ولایت مدار و متدین شهرستان سراوان در مسجد جامع علی ابن ابی طالب (ع) سراوان برگزار شد. 

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به پی بردن به عظمت حماسه 9 دی سال 88 با توجه به از کار افتادن تمامی ابزار های شیطانی استکبار و قدرتمندان جهان، گفت: در 9 دی تمامی برنامه ریزی های دقیق دشمن که برای آنها هزینه بر نیز بوده با حضور موثر و به موقع مردم در صحنه از بین می رود و کلام و پرچم خدای متعال احیا شد که از این جهت این روز یوم الله است.

وی افزود: اگر دقت شود مشاهده می کنیم که حماسه عظیم 9 دی بعد از کوتای خزنده و خطر ناک که با هدایت و طراحی چندساله بیگانگان بود که درصدد از بین بردن و به مخاطره انداختن بنیان انقلاب اسلامی ایران بودند.

امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: سرویس های وابسته به بیگانگان و تشکیلات قدرت و ثروت داخلی  همه برای به ثمر رساندن هدف شوم شیطانی خود با تمام وجود به میدان آمده بودند که بیش از دو دهه کار و تلاش دشمنان و هم پیمانان آنها منجر به هشت ماه آشوب، فتنه گری و هتک حرمت به ارزش ها شد.

حجت الاسلام و المسلمین بامری با بیان اینکه 9 دی را از جهت ایام الله می دانیم که انسان هایی که با چهره های انقلابی نام و نشان کسب کردند و جزو ابزار شیطان و استکبار شدن دو به ارزش ها هتک شد که جلوداری از این موضوع کردند، خاطر نشان کرد: پس از هشت ماه آشوب و فتنه گری آنچنان که ضربات ضرر بار را به بیت المال وارد کردند، سرانجام با اراده پولادین و منسجم مردم دین دار، ولایت مدارو بصیر معجزه گونه فتنه گری و آشوب گری سرکوب شد و از بین رفت.

وی یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از ارزش های دین الهی است که دشمنان از صدر تا کنون در تکاپوی ضربه زدن و متوقف ساختن این انقلاب و هجمه وارد کردن به ارکان های اساسی انقلاب هستند که در همه موارد به بن بست رسیدند.

امام جمعه شهرستان سراوان کروبی، موسوی و خاتمی را چهره های منفور برشمرد که به بهانه تقلب و رأی نیاوردن در انتخابات باشکوه سال 88 با دست به دست دادن استکبار پادوی دشمن را با فتنه گری  در داخل کشور انجام دادند که منجر به امیدواری دشمن برای حضور و فتنه گری شد و با به پا کردن آشوب ضررهایی را به کشور وارد کردند که باید مجازات شوند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری با توجه به اینکه موضع انقلاب اسلامی ایران در بحث قدس، فلسطین و اسرائیل جنایت کار مشخص و روشن است، اظهار کرد: برای درک حماسه 9 دی باید سرچشمه فتنه، هویت فتنه، را بررسی کنیم که اگر شعار های فتنه را مشاهده کنیم متوجه سرچشمه فتنه می شویم.وی با بیان اینکه یکی از شعار های اساسی انقلاب اسلامی ایران "مرگ بر اسرائیل" است، ادامه داد: در فتنه 88 استقلال کشور را زیر سوال بردند که مشخص است امریکای جنایت کار مستکبر خواهان استقلال کشور ما نیست.
امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به طراحی شعار های ساختار شکنانه فتنه 88 در انگلیس، آمریکا و اسرائیل، گفت: معاندان و مخالفان نظام که نظام مکتبی را قبول نداشتند در صحنه فتنه بودند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری عملکرد نامطلوب برخی از مسئولین که درد و درک مشکلات مردم را نداشتند را یک عامل برای تحرک در آن زمان برشمرد و اضافه کرد: ایجاد شکاف میان نظام و مردم از اهداف امریکا در کشور است که باید دقت شود که نباید بدبینی در ذهن ها علیه نظام اسلامی ایجاد شود.

وی با اشاره اینکه در 9 دی عبرت هایی وجود دارد، ادامه داد: دشمنان برای ایجاد فتنه و بدبینی فعالیت مستمر دارند که باید دقت شود به هیچ بهانه ای از خط ولایت نباید فاصله گرفت.

امام جمعه شهرستان سراوان عاشورا مداری، همیشه در صحنه بودن مردم، ایمان دینی، افزایش پیوند میان مردم و رهبری و دشمن ستیزی که یکی از میراث های گرانبهای امام و شهدا بوده است را از شاخص های 9 دی عنوان و خاطر نشان کرد: تقویت باور به وجود جنگ نرم، کنار رفتن مقام هایی که زیر چتر اسلامی فتنه گری کردند، اذعان غرب به اقتدار و قدرت بازدارندگی انقلاب اسلامی از دستاورد های 9 دی است.


انتهای پیام/الف.د

   
يکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳
کد مطلب: 13051
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *