800
۰

گاز در منازل دلالان و مردم سوران گرد جهان می گردند/ فروش سیلندر گاز در سراوان به مرز 30 هزارتومان رسید

در ادامه مشکلات تأمین گاز در شهرهای جنوب سیستان و بلوچستان، سیلندر گاز در منازل و فروشگاه ها به وفور یافت می شود که با قیمت 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسد.
گاز در منازل دلالان و مردم سوران گرد جهان می گردند/ فروش سیلندر گاز در سراوان به  مرز 30 هزارتومان رسید
به گزارش شستون؛ این روزها کمبود گاز و فروش سیلندر گاز مایع در شهرستان های جنوب سیستان و بلوچستان به نقل محافل تبدیل شده اند.

 از صف های طولانی درب تأسیسات گاز مایع که گذر کنیم، این بار فروش سیلندر گاز در یکی از منازل مسکونی شهر سیب وسوران و فروش سیلندر گاز با قیمت 30 هزار تومان در بازار آزاد سراوان گلایمندی مردم این دو شهر را به دنبال دارد.

 یکی از شهروندان سیب و سورانی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: در چند روز گذشته در یکی از شرکت های گاز مایع این شهرستان درگیری و خونریزی رخ داد که با حضور مامورین انتظامی قائله خاتمه یافت.

وی ضمن گلایمندی از عدم صحیح مدیریت و کمبود گاز در این شهرستان، افزود: به ناچار گاز مورد نیاز خود را از یک فرد که به صورت غیر قانونی در منزل خود سیلندر گاز را به فروش می رسانید، با قیمت 18 هزار تومان تهیه کرده است.

 این شهروند سورانی ادامه داد: زمانی که درب تأسیسات گاز مایع به هر فرد دو سیلندر گاز بیشتر نمی دهند، این افراد از کجا تعداد زیادی سیلندر گاز را در منازل خود نگهداری و با قیمت 15 تا 20 هزار تومان به فروش می رسانند؟ آیا این افراد از شهرهای همجوار سیلندر گاز را تهیه می کنند؟

وی با بیان اینکه در این برهه از زمان و برای سرو سامان دادن اوضاع می طلبد مسئولین نظارتی، نظارت خود را بیشتر و دقیق تر انجام دهند، گفت: سیلندرهای گازی را که از بازار آزاد تهیه می کنند نیز به طور کامل پر نیستند و خیلی زودتر از سیلندر های دیگر به اتمام می رسد.

 شب گذشته نیز یکی از شهروندان سراوانی در تماس با خبرنگار شستون از نبود سیلندرگاز در تأسیسات گاز مایع در روز گذشته اظهار گلایه کرد و ادامه داد: روز گذشته در یکی از روستاهای شهر یک سیلندر گاز را با قیمت 30 هزار تومان خریداری کرده است.

 وی افزود: به فروشنده گفته حداقل انصاف داشته باشید اگر درب تأسیسات با قیمت هفت هزار تومان به فروش می رسد، شما لااقل 10 هزار تومان بفروشید.

 این شهروند سراوانی در تکمیل مطلب فوق اضافه کرد: فروشنده گفته هر سیلندر گاز را از تأسیسات گاز مایع شهرستان با قیمت 13 هزارتومان خریداری می کنند!

 لازم به ذکر است یکی دیگر از شهروندان سراوانی گفته در یکی از فروشگاه های فروش آزاد سیلندر گاز، هر سیلندر با قیمت 20 تا 25 هزار تومان به فروش می رسد که انبار فروشگاه که محل نگهداری سیلندر گاز می باشد، با فروشگاه اصلی فاصله چندانی ندارد و این سوال مطرح می شود وقتیشهروندان عادی  نمی توانند گاز تهیه کنند، چگونه در مغازه های شهرستان، به وفور یافت می شود؟

انتهای پیام/الف.د


انتهای پیام/ 
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۴
کد مطلب: 13177
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *