800
۰
در ادامه مشکلات گاز مایع در سراوان رخ داد؛

به صدا در آمدن زنگ خطر بحران گاز در سراوان/ شهروندان خواستار استعفای مسئولین مربوطه شدند

یکی از شهروندان سراوانی گفت: از پنج روز گذشته هر بار که به یکی از شرکت های توزیع سیلندر گاز در این شهرستان تماس گرفته‌، فردی که تلفن را پاسخ می دهد گفته گاز نداریم
به صدا در آمدن زنگ خطر بحران گاز در سراوان/ شهروندان خواستار استعفای مسئولین مربوطه شدند
به گزارش شستون‌، مشکلات گاز مایع در شهرستان مرزی سراوان به یک سریال ادامه دار در جنوب سیستان و بلوچستان تبدیل شده است.
 
بنا به گفته برخی از شهروندان یکی از شرکت های توزیع گاز مایع در چند روز گذشته نتوانسته گاز مورد نیاز مردم را تأمین کند و مشترکین این شرکت به ناچار به دیگر شرکت های گاز برای تهیه گاز مورد نیاز خود مراجعه می کنند.
 
از سوی دیگر کمبود گاز در این شهرستان موجب شده تا افراد سودجو که سیلندر گاز به وفود در انبارهای آنها یافت می شود، از این فرصت بهره کافی را برده و سیلندر گاز را چندین برابر قیمت واقعی آن به فروش می رسانند.
 
برخی از شهروندان سراوانی ضمن انتقاد شدید از اوضاع نابسامان سوخت در شبکه های اجتماعی خواستار استعفای مسئولینی شدند که توانانی حل مشکلات مردم را ندارند.
 
یکی از شهروندان سراوانی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: حدود پنج روز است که گاز ندارند و با توجه به تماس هایی که در این چند روز با شرکت مورد نظر داشته اند، گفته اند که گاز در شهرستان وجود ندارد.
 
وی افزود: در گذشته برای تأمین سیلندر گاز به شرکت و یا خودرو های توزیع مراجعه می کردند، علی ای حال با در اختیار قرار دادن شماره اشتراک از سوی شرکت، پس از تماس تلفنی و ثبت درخواست، با چند روز تأخیر تحویل می دهند.
 
این شهروند سراوانی خاطر نشان کرد: در حال حاضر برای طبخ غذا در منزل گاز ندارند، چه کسی باید پاسخگوی مشکلات مردم باشه؟
 
وی تصریح کرد: سیلندر گاز درب منازل مسئولین به وفور ارسال می شود ولی جواب سربالا به  شهروندان می دهند.
 
شهروند سراوانی در ادامه گفت: با این حال تمام استان های کشور به جز سیستان و بلوچستان از نعمت گاز بهره مند شدند ولی مردم محروم این استان مرزی همچنان از نعمت گاز بی بهره هستند و هر روز مجبور به طی مسافت طولانی برای دریافت سیلندر گاز هستیم.
 
وی در پایان تصریح کرد: مسئولینی که توانایی اداره و کنترل امورات را ندارند، با استعفا مدیریت را به افراد لایق و شایسته تحویل دهند چرا که چسبیدن به میز مدیریت مشکلات مردم را مرتفع نمی کند.
 
لازم به ذکر است، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان در خطبه های نماز جمعه  هفت دی ماه سال جاری  ضمن انتقاد شدید از آشفته بازار سوخت و گاز شهرستان، خواستار استعفای مدیرانی شد که توان حل مشکلات مردم را ندارند.
 
 
انتهای پیام/الف.د
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۷
کد مطلب: 13184
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *