800
۰
خطیب نماز جمعه سراوان:

آل سعود معجونی از بی خاصیتی/ دشمن به دنبال ایجاد ناتوی عربی برای جلوگیری از حضور ایران در منطقه است

امام جمعه سراوان گفت: آمریکا با خروج از سوریه به دنبال تشکیل ناتوی عربی در کشورهای حوزه خلیج فارس برای جلوگیری از حضور ایران در منطقه و بازگشت گروهگ منافقین به کشور عراق برای ایجاد نا امنی و آشوب در ایران است که در طول این چهل سال هر تحرکی را که علیه انقلاب اسلامی داشته اند، شکست خوردند.
آل سعود معجونی از بی خاصیتی/ دشمن به دنبال ایجاد ناتوی عربی  برای جلوگیری از حضور ایران در منطقه است
به گزارش شستون؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری در جمع نمازگزاران جمعه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع مردم قم، گفت: مسیر پر برکتی آغاز شده که همچنان در اول راه قرار داریم و با آمادگی کامل این مسیر را باید طی کنیم.

 وی با اشاره به فعالیت برخی از روحانی نما ها که برخلاف گفتمان انقلاب اسلامی ایران در حال حرکت هستند، افزود: برخی ها در قم لانه درست کردند و مباحثی را برخلاف مسیر انقلاب اسلامی، آرمان های امام و شهدا  طراحی می کنند که یقین داریم چنین افرادی با نماد دینی در مسیر شیطانی گام برداشته اند که مردم بصیر و فهیم ایران اسلامی به خوبی درک کرده اند.

امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: دشمن ایران را جزیره ثبات خود معرفی کرد اما با گذشت 10 روز از این تحلیل، مردم قم قیام کردند که این قیام، نقطه شروع و فوران انقلاب اسلامی ایران بود که چنین افرادی دارای محاسبات و تحلیل قوی برخوردار نیستند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی هر تحلیل و محاسبه ای را که انجام داده اند، به فضل الهی انجام شد، خاطر نشان کرد: آل سعود معجونی از بی خاصیتی، بی بندو باری، فساد و رعیت گری است که ظلم و ستم هایی را به مردم خود داشته که فاصله طبقاتی میان حاکمان سعودی و مردم به خوبی نمایان است لذا چنین کشوری نمی تواند الگو باشد.

وی یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران ایجاد شد تا مسئولین از تجمل گرایی و اشراف گری دور شوند، می طلبد مسئولین ساده زیستی و تواضع را بیشتر مورد توجه قرار دهند.

امام جمعه شهرستان سراوان مقابله با استکار را جزو ذات انقلاب اسلامی ایران دانست و توصیه کرد که با عدم اعتماد به بیرون، به ظرفیت های داخل توجه ویژه شود.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری با توجه به اینکه در هر زمان و مکان که برخی از خصوصیت های انقلابی کمرنگ شد، فعالیت دشمن بیشتر می شود، تصریح کرد: با روحیه انقلابی، سرلوحه قرار دادن فصل الخطاب های رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، عدم اعتماد به دشمن و مدیریت جهادی مسیر پیشرفت را طی خواهیم کرد همچنان که با چنین ویژیگی هایی در حوزه هوا فضا، نانو، هسته ای و پزشکی جزو معدود کشور های پیشرفته جهانی قرار گرفته ایم.

وی خاطر نشان کرد: آمریکا با خروج از سوریه به دنبال  تشکیل ناتوی عربی در کشورهای حوزه خلیج فارس برای جلوگیری از حضور ایران در منطقه و بازگشت گروهگ منافقین به کشور عراق برای ایجاد نا امنی و آشوب در ایران است که در طول این چهل سال هر تحرکی را که علیه انقلاب اسلامی داشته اند، شکست خوردند.

امام جمعه شهرستان سراوان گفت: دشمن به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم ایران در صحنه است، از این رو حضور پررنگ و موثر مردم ولایت مدار و مومن ایران اسلامی در مناسبات و مراسمات ملی و مذهبی همچون 22 بهمن بسیار مهم است که باید نسبت به این مسئله دقت کافی انجام شود.

حجت الاسلام و المسلمین بامری با اشاره به سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، تصریح کرد: حضرت زینب (س) یک بانوی کامل و جامع در عبادت، صبر، مجاهدت و شجاعت بود که با شجاعت و صلابت در مجلس یزید و ابن زیاد اقتدار عاشورا را بیان کرد که اگر عاشورا ماندگار شد به دلیل عظمت این بانوی بزرگوار بود.


انتهای 
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب: 13209
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *