800
۰
به مناسبت ایام الله دهه فجر انجام شد؛

برگزاری مسابقات المپیاد ورزش روستایی مردان با حضور چهار تیم در سراوان+ نفرات و تیم های برتر

به مناسبت ایام الله دهه فجر مسابقات المپیاد ورزش روستایی مردان، منطقه ۲ سیستان و بلوچستان به میزبانی سراوان برگزار شد.
برگزاری مسابقات المپیاد ورزش روستایی مردان با حضور چهار تیم در سراوان+ نفرات و تیم های برتر
به گزارش شستون؛ مسابقات المپیاد ورزش روستایی آقایان منطقه ۲ استان سیستان و بلوچستان باشرکت چهار تیم به میزبانی سراوان برگزار شد.
 
مصطفی دهواری دبیر هیئت بازی های بومی و‌ محلی سراوان در گفت و گو با شستون اظهار کرد: در المپیاد ورزش روستایی منطقه ۲ سیستان و‌ بلوچستان چهار تیم ازشهرستان های سراوان، سیب سوران، بمپور و دلگان شرکت داشتند.
 
وی افزود: در این رقابت ها ۶۴ ورزشکار روستایی در رشته های تیمی فوتسال، والیبال، طناب کشی و رشته های انفرادی چوب کشی سنتی در دو وزن منفی ۸۵ کیلو‌ گرم و منفی ۷۰ کیلوگرم، دو استقامت، دو سرعت و هفت سنگ مهارتی با هم به رقابت پرداختند.
 
 
دبیر هیئت بازی های بومی و‌ محلی سراوان اضافه‌ کرد: در رشته فوتسال تیم سراوان قهرمان و‌ تیم بمپور نائب قهرمان، در رشته والیبال تیم سراوان ب قهرمان و تیم سراوان الف نائب قهرمان و در رشته طناب کشی تیم سراوان قهرمان و تیم سوران نائب قهرمان شد.
 
دهواری یادآور شد: در رشته هفت سنگ مهارتی مهرشاد سپاهی از سراوان قهرمان، محمد مرادی از سیب و سوران نائب قهرمان، در رشته چوب کشی وزن منفی ۸۵ کیلوگرم محمد حسین بر از سراوان قهرمان، عابد بلوچ زهی از سیب و‌ سوران نائب قهرمان و در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم محمد بامری از دلگان قهرمان و محمد عیسی زهی از سیب و سوران نائب قهرمان شد.
 
وی تصریح کرد: در رشته دو میدانی و دو سرعت ۲۰۰ متر عمران بلوچ از سراوان‌ قهرمان و حامد بامری از دلگان نائب قهرمان و در رشته دو استقامت پنج کیلومتر میثم سارانی از بمپور قهرمان و یحیی دهواری نژاد از سراوان به مقام نائب قهرمانی دست یافت.

انتهای پیام/الف.د
 
شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
کد مطلب: 13394
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *