800
۰
فرماندار سراوان:

تحول شگرف انقلاب اسلامی ایران در عرصه بین الملل/حمایت بی دریغ مردم علت اصلی ماندگاری انقلاب است

فرماندار سراوان گفت: انقلاب اسلامی با آرمان های مشخص به رهبری امام خمینی (ره) و با محوریت مکتب و حمایت بی دریغ مردم پا به عرصه کره خاکی گذاشت و در نوع خود تحولی شگرف در ابعاد مختلف در عرصه جهانی به وجود آورد.
تحول شگرف انقلاب اسلامی ایران در عرصه بین الملل/حمایت بی دریغ مردم علت اصلی ماندگاری انقلاب است
به گزارش شستون، جشن بزرگ انقلاب با  حضور فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد، رئیس شورای شهر، مسئولین، ورزشکاران، هنرمندان و جمعی از مردم سراوان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد.

 درویش نارویی فرماندار سراوان گفت: انقلاب اسلامی با آرمان های مشخص به رهبری امام خمینی (ره)  و با محوریت مکتب و حمایت بی دریغ مردم پا به عرصه کره خاکی گذاشت و  در نوع خود تحولی شگرف در ابعاد مختلف در عرصه  جهانی به وجود آورد.

 وی با بیان اینکه شعار انقلاب استبداد زدگی و دست رد به سینه استعمار بود، افزود: آرمان انقلاب اسلامی ایران، احیای شعائر دینی و ترویج مبانی اسلامی است.

فرماندار سراوان ادامه داد: چالش بزرگ دنیای غرب با نظام جمهوری اسلامی ایران در آرمان انقلاب و شعار آن است که چهل سال از ترفند های مختلف برای مانع از نهادینه شدن آرمان های انقلاب و برای تحقق اهداف استکباری خود استفاده کرده است.

 نارویی خاطر نشان کرد: مشخص است که نظام جمهوری اسلامی  ایران مقابل همه  آفت هایی که دشمنان اسلام برای آن طراحی کرده اند، همچنان عزتمند با حمایت مردم توانسته مقابل توطئه ها مقاومت کند.

وی رهبر فرزانه انقلاب را یکی از علت های مهم و اصلی مقاومت و سرافرازی  ملت بزرگ ایران عنوان و اضافه کرد:  رهبر معظم انقلاب به عنوان سکاندار ارزشمند توانسته مسیر انقلاب را همواره با شناخت دقیق و آگاهی کامل به سمت نجات هدایت کنند که امروز نه تنها جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی عزتمند است، بلکه همه کشورهایی که در همسایگی با این نظام اسلامی قرار دارند،  توانسته اند مسیر استقلال و آزادگی خود را به سمت هدف معین هدایت کنند.

فرماندار سراوان تصریح کرد: امروزه دشمنان نظام در عرصه بین المللی  برای تغییر مسیر انقلاب تلاش های زیادی را انجام می دهند که با طرح موضوعات مختلف به دنبال ایجاد شکاف میان دولت و امت هستند، اما هرگز نتوانسته اند با همه ترفند هایی که به وجود آورده اند به نتیجه برسند.

نارویی یادآور شد: یکی از علت های پایداری، ماندگاری و حفظ انقلاب اسلامی  بی تردید حمایت بی دریغ ملت بزرگ ایران بود، ملتی که همه سختی ها را به جان خرید و توانست از عزت، استقلال همچنان حمایت کند.

وی گفت:  عدم دسترسی ملت بزرگ ایران به امکانات، منابع، رفاه اجتماعی و اقتصادی از محرومیت های آکار دوران پهلوی بود اما امروزه خدا را شاکر هستیم که ایران در زمینه های مختلف توسعه پیدا کرده و دستاوردهای عظیم برای سرزمین حاصل شده که ناشی از تعامل، هماهنگی و  مشارکت همه جانبه ملت بزرگ ایران بوده است.

انتهای پیام/الف.د
چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰
کد مطلب: 13453
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *