800
۰

گلایمندی مردم از بی تدبیری مسئولین/ یک مقام مسئول: سهمیه گاز مایع کاهش یافته

مردم شهرستان سراوان در جنوب سیستان و بلوچستان از بی تدبیری مسئولین و عدم مدیریت صحیح در توزیع سیلند گاز مایع در این شهرستان اظهار گلایه کردند.
گلایمندی مردم از بی تدبیری مسئولین/ یک مقام مسئول: سهمیه گاز مایع کاهش یافته
به گزارش شستون، تأمین سیلندر گاز مایع به یکی از مشکلات اساسی مردم سیستان و بلوچستان به ویژه شهرستان سراوان تبدیل شده است که همواره گلایمندی مردم این خطه از کشور را به دنبال دارد.

 با توجه به نزدیک شدن به ایام و نوروز و آغاز سفرهای نوروزی، استفاده از گاز مایع در بسیاری از مناطق از جمله شهرستان سراوان افزایش یافته و منجر به در انتظار ماندن صف برای دریافت سیلند گاز مایع شده است.

تعدادی از شهروندان سراوانی در تماس های مکرر با پایگاه خبری شستون ضمن ابراز گلایه از عدم مدیریت صحیح و بی تدبیری مسئولین در تأمین گاز مایع شهرستان، خواستار پیگیری این معضل از سوی این پایگاه خبری شدند.

 در حالی مردم شهرستان سراوان ساعات طولانی را در انتظار صف گاز ایستاده اند که امرا مسئول کمیته سوخت فرمانداری سراوان در گفت و گو با شستون اظهار کرد: مشکل تأمین گاز مایع شهرستان سراوان مربوط به پالایشگاه بندر عباس است.

 وی افزود: پالایشگاه سهمیه گاز استان را کاهش داده که مشکلات فراوانی را به دنبال داشته است.

 مسئول کمیته سوخت فرمانداری سراوان خاطر نشان کرد: امروز چهارشنبه 22 اسفند شرکت نصر سهمیه مورد نیاز خود را تأمیت و مقرر شده به تمامی مشترکین گاز رسانی انجام شود. 


انتهای پیام/الف.د
 
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۱
کد مطلب: 13786
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *