800
۰
با حضور فرمانده سپاه سراوان انجام شد؛

تجلیل از بانوان فعال عرصه اجتماعی و اقتصادی سراوان+ تصویر

طی یک مراسمی از تعدادی از بانوان فعال عرصه اجتماعی و اقتصادی شهرستان سراوان با اهدای لوح سپاس و هدایای ارزنده، تجلیل شد.
تجلیل از بانوان فعال عرصه اجتماعی و اقتصادی سراوان+ تصویر
به گزارش شستون، طی یک مراسمی که به همت کانون زنان بلوچ شهرستان سراوان به مرحله اجرا در آمد از جمعی از بانوان فعال در عرصه اجتماعی و اقتصادی با حضور فرمانده سپاه شهرستان سراوان تجلیل شد.

 سرهنگ پاسدار محمد پودینه فرمانده سپاه شهرستان سراوان در این مراسم ضمن بیان جایگاه و اهمیت نقش بانوان در جامعه به شناسایی بانوان نخبه در شهر جهت واکاوی و رفع برخی از معضلات اجتماعی تأکید کرد.

 وی با توجه به تفاوت بافت فرهنگی هر شهر نسبت به دیگر شهرها، اظهار کرد: با توجه به مشکلات و معضلات اجتماعی همچون قاچاق سوخت، مواد مخدر و انسان، با مشکلات بیشتری نسبت به دیگر نقاط مواجه هستیم.

فرمانده سپاه شهرستان سراوان با توجه به نقش کلیدی بانوان در خانواده و جامعه، خاطر نشان کرد: بخشی از این معضلات با ورود هوشمندانه بانوان مرتفع می شود که انتظار می رود با آسیب شناسی به موقع مقابل چنین معضلاتی در شهرستان گرفته شود.

 پودینه در پایان از عدم و یا کمبود وجود حامی بومی برای ایتام شهرستان اظهار گلایه کرد و خواستار تشکیل کانون خیرین بانوان شد.


انتهای پیام/ الف.د
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۶
کد مطلب: 13788
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *