800
۰
در آستانه عید باستانی نوروز انجام شد؛

بارش خدمات بی منت سپاه در جنوب شرق/ توزیع کفش و لباس در مناطق محروم سراوان+ تصویر

قرارگاه عملیاتی شهید سجاد سراوان با همکاری کانون فرهنگی زنان بلوج شهرستان، اقدام به توزیع لباس و کفش در مناطق محروم این شهرستان کرد.
بارش خدمات بی منت سپاه در جنوب شرق/ توزیع کفش و لباس در مناطق محروم سراوان+ تصویر
به گزارش شستون، سپاه پاسداران در راستای خدمت بی منت و زدودن غبار محرومیت از جامعه، اقدامات بی نظیری را در اقصی نقاط کشور، به ویژه ماطق محروم از جمله سیستان و بلوچستان انجام داده است.

 ساخت خانه محرومین، مرمت و بازسازی مدارس، احداث حوزه های علمیه، هرس نخیلات، جمع آوری محصولات کشاورزی، احداث سرویس بهداشتی، توزیع بسته های فرهنگی، البسه و کیف از جمله اقدامات و فعالیت های این نهاد انقلابی و مردمی در سیستان و بلوچستان و همچنین شهرستان سراوان بوده است.

 خدمات سپاه همانند انوار درخشان خورشید تابان در جامعه بر کسی پوشیده نیست، و این بار با توجه به قرار گرفتن در آستانه عید باستانی نوروز، قرارگاه عملیاتی شهید سجاد سراوان با همکاری کانون فرهنگی زنان بلوچ و دهیاری روستای شمس اباد، اقدام به خریداری و توزیع کفش میان دانش آموزان و افراد نیازمند و کم برخوردار این روستا کرد.

همچنین پس از شناسایی و نیاز مردم منطقه، این قرارگاه نیز بیش از 100 دست لباس به مردم محروم منطقه اهدا کرد که موجی از خوشحالی و رضایتمندی در چهره مردم این خطه از کشور نمایان شد.
انتهای پیام/الف.د
  
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۶
کد مطلب: 13804
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *