800
۰

برنامه ریزی آموزش و پرورش در راستای تفکر انقلابی، تقریب و وحدت باشد/ آموزه های قرآنی در رأس برنامه ها قرار دارد

امام جمعه شهرستان سراوان گفت: آموزش و پرورش با برنامه ریزی در راستای تفکر انقلابی، تقریب و وحدت تلاش کند که سراوان به عنوان الگوی فرق مختلف دینی قرار گیرد.
برنامه ریزی آموزش و پرورش در راستای تفکر انقلابی، تقریب و وحدت باشد/ آموزه های قرآنی در رأس برنامه ها قرار دارد
به گزارش شستون، مدیر آموزش و پرورش شهرستان سراوان به همراه جمعی از کارکنان این اداره به مناسبت فرا رسیدن ماه شعبان و سال جدید صبح امروز با امام جمعه شهرستان دیدار کرد.

 حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان در این دیدار با توجه به اینکه وظیفه آموزش و پرورش بسیار برجسته و بزرگ است، گف: پیروزی انقلاب اسلامی ایران، عصر جدیدی را برای جهان امروز رقم زد  که انتظار می رود در سال جدید در راستای گام دوم انقلاب اسلامی و گفتمان انقلاب، برنامه ریزی های مناسبی انجام شود.

 وی افزود: با توجه به وجود 40 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در شهرستان سراوان، انتظار می رود مدیریت آنچنان باشد که انسان های اهل دین، انقلابی و وحدت آفرین پرورش یابند.

 امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: آموزش و پرورش باید دغدغه مند باشد و شبانه روز با برنامه ریزی در راستای تفکر انقلابی، تقریب و وحدت و با توجه به وجود فرهنگ غنی این شهرستان، همچنان که انقلاب اسلامی یک الگو در جهان به شمار می رود، سراوان نیز الگویی برای فرق مختلف باشد.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری خاطر نشان کرد: سال 98 سال گشایش و فرصت ها است که نیاز به یک اتاق فکر جدید و تحرکات مضاعف در راستای گام دوم انقلاب اسلامی دارد. 

ایوب دهواری مدیر آموزش و پرورش شهرستان سراوان نیز در این دیدار گفت: در رأس همه برنامه های آموزش و پرورش، آموزه های قرآنی است که در ایام نوروز دوره های قرائت قرآن در شهرستان سراوان برگزار شد.

 وی افزود: بسیاری از دانش آموزان شهرستان سراوان ایام نوروز را با اعتکاف علمی آغاز کرده اند که تلاش شده این برنامه با کمک خیرین به صورت رایگان برای دانش آموزان عادی و مستعد برگزار شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: بسیاری از افرادی که در ایام نوروز به این شهرستان سفر کرده اند، فرهنگیان بوده که قبولی 17 دانش آموز یک کلاس سراوان در رشته پزشکی برای آنان تعجب آور بوده و بیشتر راغب بودند که بدانند در حوزه فرهنگ چه اقداماتی انجام شده است.

انتهای پیام/الف.د
 
يکشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵
کد مطلب: 13868
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *