800
۰
در جلسه برنامه ریزی هفته دفاع مقدس مطرح شد

هفته دفاع مقدس، نماد با ارزش انقلاب اسلامی ایران/جوانان هدف اصلی برنامه های دفاع مقدس هستند

فرماندار شهرستان سراوان در جلسه برنامه ریزی هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یکی از نمادهای با ارزش و مقدس انقلاب اسلامی ایران است.
هفته دفاع مقدس، نماد با ارزش انقلاب اسلامی ایران/جوانان هدف اصلی برنامه های دفاع مقدس هستند
به گزارش شستون، جلسه برنامه ریزی هفته دفاع مقدس با حضور درویش نارویی فرماندار، محمدصادق ملک آبادی مسئول حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس، محمود نادری رئیس بنیاد شهید و جمعی از مسئولین سراوان در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
در این جلسه درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان با بیان اینکه دفاع مقدس به نوعی دفاع از ارزش های محرم و قرآن بوده است، گفت: انقلاب اسلامی میراث گرانقدری است که جوانان توانسته اند در عرصه های مختلف از آرمان های انقلاب دفاع کنند.
وی با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس یکی از نمادهای با ارزش و مقدس انقلاب اسلامی ایران است، تصریح کرد: ما باید پاسدار ارزش های انقلاب باشیم و حضور مردم در مراسمات محوری هفته دفاع مقدس از اهمیت خاصی برخوردار است.
فرماندار شهرستان سراوان در ادامه جوانان را هدف اصلی برنامه های هفته دفاع مقدس عنوان کرد و اظهار داشت: مخاطب ما نسل جوان است که با آموزش ای کامل می توانند با ارزش های انقلاب آشنا شوند.
وی با بیان اینکه برنامه های هفته دفاع مقدس امسال باید پرشکوه تر و بهتر برگزار شود و تکیه ما معطوف بر مردم باشد، خاطر نشان کرد: در این دوران ضرورت یکپارچگی احاد مردم از هر زمان دیگری باید ملموس تر باشد.
نارویی با اشاره به برگزاری برنامه های محرم که در شب ها برگزار می شود، اذعان داشت: هر مراسمی که در هفته مقدس گرفته می شود باید در شان مقدس این ایام باشد و مسئولین صرفا به دنبال رفع تلکیف نباشند.
وی افزود: حضور مردم در برنامه ها باید پر رنگ باشد تا آگاهی لازم را در مورد آنچه که در دفاع مقدس رخ داده را کسب کنند و شبکه های مجازی در آگاهی بخشی مستثنا نیستند.
در پایان این مراسم برنامه های شب شعر، محفل انس با قرآن، یادواره شهدا، دیدار و دعوت از خانواده شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی، تیر اندازی، مقاله نویسی و نصب پلاکادر و پرچم توسط ادارات و ارگان ها جز مراسمات محوری هفته دفاع مقدس انتخاب شد.
 
انتهای پیام/1675
 
دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷
کد مطلب: 139
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *