800
۰

زندگی نامه شهید محمد علی محمدی

شهید محمد علی محمدی به مدت 11 ماه با دشمن جنگید تا اینکه بر اثر اصابت ترکش توپ دشمن به جمجمه در اندیمشک در تاریخ 14 اردیبهشت سال 64 به شهادت رسید.
زندگی نامه شهید محمد علی محمدی
به گزارش شستون، شهید محمد علی محمدی در سال 1342 در شهرستان سراوان و در خانواده ای فقیر به دنیا آمد و در دامن پدر و مادری مسلمان و مومن پرورش یافت.

 وی تحصیلات ابتدایی خود را در زادگاهش به پایان رساند و بعد از اتمام تحصیلات ابتدایی به علت فقر نتوانست  ادامه تحصیل بدهد و به ناچار به منظور کمک به امرار معاش خانواده دوشادوش پدر به کارگری مشغول شد.

پدر این شهید بزرگوار به علت کهولت سن و عدم توانایی جسمی از کار افتاده شد و شهید تنها نان آور خانواده شد.

شهید محمدی در اوقات فراغت خود به مدارس دینی می رفت تا فرایض دینی و مذهبی را فراگیرد و چون در خانواده مذهبی می زیست بسیار پایبند  احکام خدا و قرآن  کریم بود.

پس از شروع جنگ تحمیلی  برای رفتن به جبهه اشتیاق فراوان داشت، پس داوطلبانه خود را به حوزه نظام وظیفه معرفی کرد و به جبهه خوزستان اعزام شد.

شهید محمدی به مدت 11 ماه در صحنه حق علیه باطل جنگید  تا اینکه در تاریخ 14 اردیبهشت سال 64 بر اثر اصابت ترکش توپ دشمن به جمجمه در اندیمشک به شهادت رسید که پیکر پاک این شهید در قبرستان اهل سنت شهرستان سراوان به خاک سپرده شد.


انتهای پیام/الف.د
چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۹
کد مطلب: 14130
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *