800
۰
​تریبون های اسلامی محل تفرقه افکنی نیست؛

ورود دستگاه قضا به ماجرای اتهام زنی برخی صاحبان تریبون در سیستان وبلوچستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان از برخورد جدی دستگاه قضا با کسانی که اقدام به سخنرانی و بیان حرف های کذب وافتراء می کنند خبر داد.
ورود دستگاه قضا به ماجرای اتهام زنی برخی صاحبان تریبون در سیستان وبلوچستان
به گزارش شستون؛ به نقل از عصرهامون؛ طی هفته های اخیر واژگونی یک خودروی سوخت کش در شهرستان های جنوبی سیستان وبلوچستان موجب آتش گرفتن خودرو شد که به دلیل همراه داشتن حجم زیادی سوخت قاچاق، آتش به سرعت گسترش پیدا کرد و حریق به طور کامل خودرو و راننده آن را در برگرفت.
 
بر پایه این گزارش، بلافاصله ماموران تکاوری ناجا به محل رسیده و با شجاعت و ایثارگری، جان خود را برای نجات فردی که در کار قاچاق سوخت فعالیت می کرد به خطر انداخته و در این اقدام انسانی، خودشان نیز دچار سوختگی شدید می شوند.
 
در همین حال که ماموران ایثارگر و شجاع برای درمان سوختگی به استان دیگری منتقل می شوند برخی کانال ها و سایت های خبری معاند نظام با انتشار شایعه و اخبار کذب سعی در تغییر ماهیت ماجرا و نسبت دادن واژگونی خودرو به تیراندازی ماموران ناجا داشتند.
 
با آغاز عملیات روانی این کانال های تفرقه افکن متاسفانه برخی افراد صاحب تریبون نیز خواسته یا ناخواسته وارد پازل شایعه پراکنی و تهمت زنی به نیروهای خدوم ناجا شده و در محافل عمومی و خصوصی راوی و ناشر اخبار کذب شبکه های معاند شدند.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان در این باره به خبرنگار عصرهامون گفت: برخی افراد در مقام مولوی اهل سنت و از طریق تریبون های نمازجمعه خوراک خبری معاندان را تهیه می کنند که بر اساس قانون این گونه حرف ها افترا و تهمت است و کسانی که در فضای عمومی مباحثی را مطرح می کنند که باعث تشویش اذهان عمومی و اختلاف شود متهم محسوب خواهند شد.
 
قاضی موحدی راد تاکید کرد: این تحرکات مصادیق بارز اقدام علیه امنیت داخلی کشور است و برای کسانی که در این زمینه فعالیت دارند تشکیل پرونده داده و به اتهام شان در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد.
 
وی تاکید کرد: در برخوردهای قضایی با افراد هیچ گونه مماشات و تعارفی نداریم و اگر این افراد جزو مولوی های اهل سنت هم باشند به دادگاه ویژه روحانیت معرفی می شوند تا پرونده آنها بررسی می شود.
 
دادستان زاهدان تصریح کرد: دستگاه قضا به دنبال برخوردهای سلبی نیست اما اگر کسی بخواهد قوانین کشور را نقض کرده و باعث ایجاد تشنج شود با قاطعیت کامل با وی رفتار خواهد شد.
 
انتهای پیام/
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸
کد مطلب: 14198
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *