800
۰
امام جمعه سراوان:

عید فطر روز نتیجه گرفتن روزه داران است/ نماز نماد مسلمانی است

امام جمعه سراوان گفت: امروز روز عید کسانی است که گوش به فرمان خداوود متعال دادند و روز نتیجه گرفتن روزه دارانی است که در طول یک ماه روزه داری کرده اند.
عید فطر روز نتیجه گرفتن روزه داران است/ نماز نماد مسلمانی است
 به گزارش شستون؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری در خطبه های نماز عید فطر، اذعان کرد: امروز روز عید کسانی است که گوش به فرمان خداوند متعال دادند و روز نتیجه گرفتن روزه دارانی است که در طول یک ماه روزه داری کرده اند.
 وی با بیان اینکه هر روزی که مومن خطا نکند، عید است،  افزود: عید فطر، عید انسان های پاکی است که روزه داری را تمام کرده اند که خداوند مزد آنها را در این روز می دهد.
 امام جمعه شهرستان سراوان با توجه به اینکه زنان و مردان مومن باید باید به حقوق همدیگر توجه داشته باشند، ادامه داد: همدیگر را به مسائل معنوی، قرائت قرآن، برپایی نماز و کار خیر دعوت کنید و کمک حال یکدیگر باشید.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری با اشاره به اینکه حجاب کامل اسلامی نشانه عفت مسلمان است، خاطر نشان کرد: مبادا فریضه امر به معروف و نهیی از منکر در جامعه از بین برود.

وی نماز را نماد مسلمانی دانست و تصریح کرد:  همدیگر را نسبت به اقامه نماز ترغیب کنید چرا که بهترین مسیر ارتباطی با خداوند متعال، نماز است.
 نم
امام جمعه شهرستان سراوان پرداخت زکات فطره را از زکات واجب برشمرد و گفت: در این روز توجه ویژه به مستمندان، فقرا، مستضعفان داشته باشیم.
 
 انتهای پیام/الف.د
 
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۲
کد مطلب: 14400
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *