800
۰

اشتباهی که تیم ملی والیبال را به دردسر انداخت

تیم ملی والیبال در حالی که می‌توانست با پیروزی مقابل فرانسه به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها صعود کند اما مقابل این تیم شکست تلخی خورد.
اشتباهی که تیم ملی والیبال را به دردسر انداخت
به گزارش شستون؛ تیم ملی والیبال ایران در هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال به مصاف تیم‌های پرتغال، استرالیا و فرانسه رفت و در دو دیدار اول مقابل فرانسه و پرتغال به پیروزی رسید اما در حالی که با پیروزی مقابل تیم فرانسه می‌توانست حضور خود را در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها قطعی کند اما با یک بازی ضعیف از این تیم شکست خورد تا کار صعود به بلغارستان ختم شود.
 
نکته قابل تامل اینکه سعید معروف در نشست خبری پس از بازی ایران و فرانسه به این نکته اصرار داشت که تیم ملی والیبال به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها صعود کرده، هر چند این اظهارنظر با واکنش برخی از خبرنگاران و البته کولاکویچ روبرو شد. سرمربی تیم ملی والیبال در این نشست خبری عنوان کرد که تیم ملی به مرحله نهایی صعود نکرده و باید در یک دیدار دیگر به پیروزی برسد تا بتواند راهی شیکاگو شود.
 
اینکه چرا سعید معروف که کاپیتان تیم ملی والیبال است از عدم صعود تیم ملی به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها بی‌اطلاع است این شائبه را به وجود‌آورده که احتمالا سایر بازیکنان نیز تصور می‌کردند نتیجه بازی با فرانسه تاثیری در صعود یا عدم صعود آنها به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها ندارد و با همین تفکر مقابل این تیم قدرتمند ظاهر شدند.
 
نکته تعجب‌آور دیگر این است که کولاکوویچ در دیدار با فرانسه به برخی از بازیکنان کلیدی خود مثل میلاد عبادی‌پور، امیر غفور و پوریا فیاضی استراحت داد، در حالی که فرانسه جزو اصلی‌ترین رقبای ایران در لیگ ملت‌ها محسوب می‌شد و انتظار می‌رفت تیم ایران با تمام قدرت به مصاف فرانسوی‌ها برود.
 
صعود تیم ملی والیبال به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها تا حدود زیادی قطعی شده اما ای کاش بازیکنان تیم ملی والیبال در بازی با فرانسه عملکرد بهتری داشتند و کار را تمام شده نمی‌دانستند.
منبع: میزان
انتهای پیام/
سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱
کد مطلب: 14582
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *