800
۰

ترویج فرهنگ عفت مداری و تقید به پوشش عفیفانه تضمین کننده رشد جامعه است/ حجاب سمبل آزادی معنوی بانوان

فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران شهیده مطهره نارویی جالق گفت: ترویج فرهنگ عفت مداری، پاک زیستی و تقید به پوشش عفیفانه در بین آحاد مردم جامعه اعم از زن و مرد، پسر و دختر، تضمین کننده رشد و توسعه کشور در ابعاد مختلف خواهد بود.
ترویج فرهنگ عفت مداری و تقید به پوشش عفیفانه تضمین کننده رشد جامعه است/ حجاب سمبل آزادی معنوی بانوان
به گزارش شستون؛  کارگاه آموزش مادران پرچمداران مقابله با جنگ نرم در اولین روز از هفته گرامیداشت عفاف و حجاب که همزمان با دهه کرامت و ولادت گوهر علم و عفاف  است، با هدف بصیرت افزایی مادران با ابعاد مختلف جنگ نرم در حوزه مقاونت بسیج خواهران شهیده مطهره نارویی جالق برگزار شد.
 
 آسکانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران شهیده مطهره نارویی بخش جالق به تبیین ابعاد تهاجم گسترده دشمن از طریق وسایل ارتباط جمعی و اشنایی با روش های مقابله و جایگزین هجمه های دشمن پرداخت و گفت: ترویج فرهنگ عفت مداری، پاک زیستی و تقید به پوشش عفیفانه در بین آحاد مردم جامعه اعم از زن و مرد، پسر و دختر، تضمین کننده رشد و توسعه کشور در ابعاد مختلف خواهد بود.
 
وی افزود: اقتضای هرگونه رشدی در کشور، برخورداری جامعه از نسلی است که از نظر جسمی، روانی و اخلاقی سالم باشد و بتواند کشور را در ابعاد فرهنگی، اقتصادی، علمی، اجتماعی و ... پیش ببرد.
 
فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران شهیده مطهره نارویی خاطر نشان کرد: یکی از دسیسه های دشمن در جوامع اسلامی ترویج بی حجابی و بی عفتی بانوان است تا از این طریق بتواند به اهداف شومی که در سر دارد برسد اما بانوان ایرانی به ویژه بانوان استان سیستان و بلوچستان با پاکدامنی و حفظ پوشش حجاب و عفت مقابل حربه های دشمن مقاومت می کنند.
 
آسکانی خاطر نشان کرد: امروزه در جوامع غربی شاهد ترویج فرهنگ حجاب میان بانوان هستیم که این موضوع باعث شده دشمن احساس خطر کند اما آنچه مهم است این است که حجاب را یک ضد آزادی بانوان می دانند در صورتیکه حجاب سمبل آزادی معنوی است.
 
 
انتهای پیام/الف.د
 
 
 
شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب: 14697
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *