800
۰

گلایه شهروندان سراوانی از عدم تکریم ارباب رجوع در ادارات دولتی/ مردم خواستار برخورد با مدیر شرکت نفت سراوان شدند

در روز های اخیر اعتراض در خصوص نحوه برخورد و عدم تکریم ارباب رجوع در شرکت نفت شهرستان سراوان در گروه های مجازی به شدت بالا گرفته و‌ شهروندان خواستار برخورد جدی با عوامل مربوطه شدند.
گلایه شهروندان سراوانی از عدم تکریم ارباب رجوع در ادارات دولتی/ مردم خواستار برخورد با مدیر شرکت نفت سراوان شدند
به گزارش شستون، کرامت ارباب رجوع و جلب رضایتمندی شهروندان در دستگاه های اداری  اولویت دارد که مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز قرار دارد اما گویا خلاف این موضوع در برخی از ادارات دولتی شهرستان سراوان رخ می دهد.
 
این روزها سراوانی ها در گروه های واتساپی از نحوه مدیریت و برخورد رئیس شرکت نفت شهرستان سراوان با شهروندان ابراز گلایه کردند و با انتشار یادداشت ها و مطالب خواستار برخورد مسئولین مربوطه شدند.
 
 یکی از شهروندان سراوانی در گفت و گو با شستون از عدم توزیع به موقع سهمیه ۳۰۰ لیتر نفت سفید در شهرستان گلایه و بیان کرد: ۳۰۰ لیتر نفت سفید خانوار های سراوانی در پایان زمستان اعلام شده اما تا کنون میان بسیاری از مناطق این شهر توزیع نشده است.
 
 وی افزود: هر ماه کالابرگ مربوطه از سمت شرکت نفت زاهدان تمدید می شود اما از نفت خبری نیست و‌ زمانی که به ناحیه نفت شهرستان مراجعه می کنیم، با جواب سربالا مسئول و کارکنان این اداره مواجه می شویم.
 
این شهروندان سراوانی خاطر نشان کرد: برخورد رئیس شرکت نفت شهرستان به هیچ عنوان در خور و شأن مردم نبوده و با تندی با ارباب رجوع برخورد می کند.
 
در یادداشت ها و مطالب مکرری که از سوی شهروندان و فعالین اجتماعی و فرهنگی در گروه های واتساپی منتشر شده آمده است که بیشتر از آنکه در شرکت نفت شهرستان سراوان شاهد تکریم ارباب رجوع باشند، شاهد تحقیر شهروندان هستند.
 
یکی از نویسندگان شهرستان سراوان نیز در یادداشتی خطاب به استاندار سیستان و بلوچستان ضمن گلایمندی از وی در خصوص نارضایتی شهروندان از شرکت نفت شهرستان، خواستار برخورد فوری استاندار به دلیل  انتصاب مطالب توهین آمیز به قوم بلوچ از سوی رئیس شرکت نفت شهرستان، شد.
 
یکی دیگر از شهروندان سراوانی گفت: در صورتیکه که سهمیه نفت سفید و برخورد نامناسب مدیر شرکت نفت شهرستان ادامه داشته باشد و برخوردی با وی انجام نشود، اعتراض خود را طی یک نامه به دفتر مقام معظم رهبری ارجاء خواهند داد.
 
خبرنگار شستون به دنبال پیگیری مطالب منتشر شده در گروه های واتساپی و گلایمندی شهروندان سراوانی و همچنین بررسی صحت و سقم توهین رئیس شرکت نفت با کهن سال روابط عمومی شرکت نفت زاهدان تماس گرفت که وی پاسخگوی تلفن خود نبود.
 
علی ای حال باید منتظر ماند و دید که مسئولین مربوطه در واکنش به اعتراض شهروندان سراوانی از عدم توزیع به موقع سهمیه نفت و مدیریت رئیس شرکت نفت شهرستان چه واکنشی نشان خواهند داد.
 
انتهای پیام/الف.د
دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۷
کد مطلب: 14720
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *