800
۰

واکنش شرکت نفت زاهدان به انتشار یک خبر

شرکت نفت زاهدان در خصوص انتشار خبر گلایمندی شهروندان سراوانی از شرکت نفت جوابیه به این پایگاه خبری ارسال کرد.
واکنش شرکت نفت زاهدان به انتشار یک خبر
به گزارش شستون، به دنبال انتشار گزارشی با عنوان "گلایه شهروندان سراوانی از عدم تکریم ارباب رجوع در ادارات دولتی/ شهروندان خواستار برخورد با مدیر شرکت نفت سراوان شدند" در 17 تیرماه سال جاری، شرکت نفت زاهدای جوابیه ای جهت انتشار در این پایگاه خبری ارسال کرد.


متن جوابیه به شرح ذیل می باشد:
 در خصوص خبر منتشر شده مورخ 17/تیر/98 با موضوع "گلایه شهروندان سراوانی از عدم تکریم ارباب رجوع در ادارات دولتی/ شهروندان خواستار برخورد با مدیر شرکت نفت سراوان شدند"، به استحضار می رساند صداقت، واقع نمایی، عدالت و انصاف از خصوصیات اخلاقی حرفه خبرنگاری است و تحقق این امر جز با پیگیری، صبر و تلاش مداوم امکان پذیر نیست لذا استناد به محتوای رسانه های مجازی و هویت های ناشناس که با اهداف مشخص قصد تخریب شخصیت و بی اثر کردن تلاش مسئولین و خدمت گزاران مردم را دارند، جز دور شدن از مسیر اعتماد و اطمینان حاصلی ندارد.
بدینوسیله جوابیه روابی عمومی این شرکت در خصوص خبر فوق الذکر را ایفا می دارد، خواهشمند است به منظور تنویر افکار عمومی نسبت به انتشار از طریق آن پایگاه خبری اقدام نمایید.
توزیع نفت سفید در سطح منطقه در حال انجام است و تا زمان دریافت سوخت از سوی تمامی خانوار های محترم ادامه خواهد یافت. سهمیه مذکور به منظور ذخیره سازی زمستانی اعلام شده و طبق نوبت توسط فروشندگی های محل توزیع می گردد و هیچ نگرانی در خصوص کمبود و یا عدم توزیع وجود ندارد.
 
غلام محمد احمدی
مدیر منطقه زاهدان


انتهای پیام/
 
يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳
کد مطلب: 14752
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *