800
۰

تفاوت حقوق بیش از ۲۰ برابری برخی معاونان با معلمان چگونه قابل توجیه است؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه اگر قرار است شاهد پرداخت حقوق‌های بالا در آموزش و پرورش باشیم چرا این اتفاق باید برای عده‌ای از معاونان خاص بیفتد، گفت: تفاوت حقوق بیش از ۲۰ برابری معاون وزیر با برخی معلمان قابل توجیه نیست.
تفاوت حقوق بیش از ۲۰ برابری برخی معاونان با معلمان چگونه قابل توجیه است؟
به گزارش شستون؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره حکم حقوقی 20 میلیونی یکی از معاونان وزارت آموزش و پرورش و بیان این مطلب از سوی سرپرست آموزش وپرورش که هم‌اکنون 4 معاون این وزارتخانه عضو هیئت‌علمی هستند و افزایش حقوق آنها مربوط به هیئت علمی دانشگاه است، اظهار کرد: بیان این مسائل از سوی مسئولان آموزش و پرورش صرفا توجیه دریافت حقوق‌های نجومی در این وزارتخانه است، اگر قرار براین باشد که میزان پرداخت حقوق در آموزش و پرورش بالا باشد این اتفاق باید برای تمام معلمان بیفتد نه اینکه فقط تعدادی از معاونان خاص حقوق بالایی دریافت کنند و سایر معلمان 7 ماه در انتظار پرداخت معوقات حق‌التدریس خود باشند.
وی افزود: اختلاف حقوق بیش از 20 برابری برخی معاونان  وزیر با یک معلم خرید خدمات که در مناطق محروم در سخت‌ترین شرایط تدریس می‌کند، چگونه قابل توجیه است؟
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آنچه معلمان را آزار می‌دهد تبعیض است که هم در مقایسه با سایر کارمندان دولت و هم در مقایسه با بدنه آموزش و پرورش یعنی برخی معاونان مشاهده می‌شود.
 
منبع: تسنیم
شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب: 14778
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *