800
۰

سود کاذب قاچاق سوخت عامل کاهش خدمات رسانی تاکسی سرویس ها در سراوان/ قرق ایستگاه های تاکسی توسط خودروهای شخصی

مسئول حمل و نقل و ترافیک شهرداری سراوان گفت: سود کاذب ناشی از قاچاق سوخت در مرز سراوان موجب شده تا تاکسی ها در مرز مشغول به قاچاق سوخت شوند و این امر منجر به کاهش خدمات رسانی شرکت های تاکسی رانی در شهرستان شده است.
سود کاذب قاچاق سوخت عامل کاهش خدمات رسانی تاکسی سرویس ها در سراوان/ قرق ایستگاه های تاکسی توسط خودروهای شخصی
به گزارش شستون، شهروندان سراوان از عدم سرویس دهی و خدمات رسانی تاکسی سرویس ها در شهرستان سراوان ابراز گلایه و خواستار رفع این معضل در شهرستان شدند.

 شادزهی یکی ساکنین روستاهای حاشیه شهر سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: در هفته برای انجام امورات اداری و خرید به شهر مراجعه می کند اما در ماه های اخیر جهت رفت و آمد به شهر با تاکسی سرویس ها با مشکل مواجه شده است.

 وی افزود: هنگام تماس با تاکسی تلفنی ها، اپراتور اعلام می کند که تاکسی جهت سرویس دهی ندارند اما اگر در همان لحظه با شماره دیگر و برای مکان دیگر تماس گرفته شود، تاکسی وجود دارد.

 این شهروند سراوانی ضمن گلایه از خدمات دهی نامناسب تاکسی سرویس ها در شهرستان، خواستار رفع این معضل شد تا مشکل رفت آمد به داخل شهر نیز برای روستاییان حل شود.

 دهواری یکی دیگر از شهروندان سراوانی از قیمت متفاوت تاکسی سرویس ها در شهر اعلام نارضایتی کرد و ادامه داد: تاکسی سرویس ها هر مبلغی را به عنوان کرایه از مسافر دریافت می کنند، مگر نرخنامه مصوب برای تاکسی سرویس ها وجود ندارد؟

وی خاطر نشان کرد: شهروندان جهت انجام امور اداری و کارهای روزانه نیازمند تردد در شهر با تاکسی هستند که در ماه های اخیر سرویس دهی نامناسب برخی از تاکسی رانی ها در شهر معضل جدیدی را برای شهروندان به وجود آورده است.

  نعیم ادیبی مسئول حمل و نقل و ترافیک  شهرداری سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: 120 تاکسی سرویس در شهرستان جهت خدمات رسانی به شهروندان وجود دارد اما اکثر آنها فرسوده هستند که باید تعویض شوند.

 وی افزود: در حال حاضر بیشتر تاکسی ها، به جای خدمات رسانی به شهروندان به دلیل سود بالا و کاذب قاچاق، در مرز مشغول به قاچاق سوخت هستند که این امر منجر به کاهش خدمات رسانی تاکسی رانی ها در شهرستان شده است.

مسئول حمل و نقل و ترافیک شهرداری سراوان خاطر نشان کرد: ایستگاه های تاکسی توسط خودروهای شخصی قرق شده و جهت ساماندهی ایستگاه ها نیازمند کمک پلیس راهور هستند که در این میان، پلیس راهور همکاری لازم را ندارد.

ادیبی در خصوص اینکه نرخنامه مصوب به تاکسی رانی ها جهت نصب بر روی شیشه خودرو ها ابلاغ شده است، تصریح کرد: شهروندان تاکسی های متخلف که کرایه بیشتر ار نرخ مصوب را دریافت می کنند با با اعلام شماره پلاک جهت پیگیری به شهرداری معرفی کنند.

 انتهای پیام/
يکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۱
کد مطلب: 14912
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *