در چهار ماهه نخست سال؛

افزایش 49 درصدی تناژ بار حمل شده درسیستان و بلوچستان

20 مرداد 1398 ساعت 11:48

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان وبلوچستان از افزایش 49 درصدی تناژ بار حمل شده در استان خبر داد.


به گزارش شستون؛ ایوب کرد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان تیر ماه، بیش از 3 میلیون و 548 هزار تن کالا در استان جا به جا شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 49 درصد افزایش داشته است.

وی بیان کرد:  از این میزان کالا 2 میلیون و 327 هزار تن كالا به  مقاصد درون استانی و یک میلیون و 221 هزار تن کالا به مقاصد مختلف خارج از استان حمل شده است.

وی گفت: عمده ترین کالاهای حمل شده از استان شامل فرآورده های نفتی، سیمان و هندوانه است که توسط  94 هزار دستگاه  کامیون حمل شده است.

سرپرست اداره کل  راهداری و حمل و نقل جاده ای  استان به فعالیت  111 شرکت حمل و نقل داخلی کالا در بازه زمانی 4 ماهه اشاره کرد و افزود: حمل به موقع کالاهای اساسی، محصولات کشاورزی و تولیدات استان نظیر سیمان در کنار تخلیه سریع و حمل به موقع کالاهای وارده به بندر چابهار توسط کشتی های پهلو گرفته در بندر چابهار، از اولویت های این شرکت ها است.

وی در پایان به اجرای طرح توزیع سوخت ناوگان حمل و نقل باری بر اساس پیمایش در استان اشاره کرد و گفت: بر اساس اطلاعات به دست آمده از عملکرد ناوگان و داده کاوی مستمر، با شناسایی ناوگان فاقد عملکرد مناسب و قابل قبول، نسبت به تصحیح و در مواردی حذف سهمیه سوخت آن توسط مراجع ذیربط اقدام لازم صورت می پذیرد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 15007

آدرس مطلب: http://shastoon.ir/report/15007/افزایش-49-درصدی-تناژ-بار-حمل-شده-درسیستان-بلوچستان

شستون
  http://shastoon.ir