800
۰

گلایه اهالی روستای کهن ملک سیب و سوران از قطعی سه روزه آب/تعطیلی تقویمی بهانه ای برای عدم خدمت رسانی به موقع به مردم

در حالی اهالی روستای کهن ملک شهرستان سیب و سوران از قطعی آب ابراز گلایه کرده اند که مدیر آب و فاضلاب روستایی این منطقه تعطیلی تقویمی را علت تأخیر در خدمت رسانی به مردم عنوان کرده است.
گلایه اهالی روستای کهن ملک سیب و سوران از قطعی سه روزه آب/تعطیلی تقویمی بهانه ای برای عدم خدمت رسانی به موقع به مردم
به گزارش شستون، جمعی از مردم اهالی روستای  کهن ملک شهرستان سیب و سوران از قطعی آب چند روزه در این منطقه در  شبکه های اجتماعی گلایه و خواستار رفع این مشکل شد.

 رضا زهی یکی از اهالی روستای کهن ملک شهرستان سیب و سوران در تماسی که با این پایگاه خبری داشت، ضمن گلایه از قطع شدن آب این منطقه گفت:  از سه روز قبل آب لوله کشی این منطقه قطع شده که این موضوع مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده است.

وی افزود: گفته می شود پمپ آب این منطقه سوخته و پمپ جایگزین نیز جهت تعویض در شهرستان وجود ندارد و باید از مرکز استان تهیه شود.

رضا زهی تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب یکی از دستگاه های اجرایی محسوب می شود که در ایام تعطیل نیز باید به مردم خدمت رسانی کند اما گویا تعطیلی تقویمی بهانه ای شده برای عدم ارائه خدمات به مردم.

  عبدالحق نصرتی مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان سیب و سوران در گفت و گو با شستون بیان کرد: نامه خرابی پمپ آب منطقه کهن ملک به استان ارسال شده اما به دلیل تعطیلی تقویمی، خدمات رسانی به مردم با مشکل مواجه شده است.

 وی افزود: در حال حاضر کارشناسان شهرستان در حال تحویل پمپ آب از مرکز استان هستند و به محض تحویل به شهرستان باز خواهند گشت.

 مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان سیب و سوران ادامه داد: جهت رفاه حال مردم منطقه، یک تانکر سیار جهت آب رسانی در منطقه حضور دارد.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳
کد مطلب: 15116
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *