800
۰
امام جمعه موقت سراوان:

فرود پهپاد ها و امداد های غیبی الهی بر لشکر ابرهه آل سعود/ قلم سلاحی مقابل جهل و نادانی

امام جمعه شهرستان سراوان گفت: پهپاد ها و امداد های غیبی بر لشکریان ابرهه آل سعود فرود آمدند که موجب شده تا آمریکا زانوی غم و ماتم بغل گیرد.
فرود پهپاد ها و امداد های غیبی الهی بر لشکر ابرهه آل سعود/ قلم سلاحی مقابل جهل و نادانی
به گزارش شستون، حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار با اشاره به اینکه مبارزه با ظلم، استکبار و فرعونیان زمان ریشه قرآنی دارد، بیان کرد: بعثت پیامبر اکرم (ص) و ارسال رسل نیز به خاطر مبارزه با شیاطین زمان بوده است.

 وی افزود:  استکبار جهانی جمهوری اسلامی ایران را به دلیل پاسداری از اسلام تحریم کرده و با قرار دادن ایران در تحریم اقتصادی در تلاش است تا به اهداف خود دست یابد اما استقامت رمز غلبه بر دشمنان است چرا که استقامت ریشه در آیات قرآن کریم دارد.

امام جمعه موقت شهرستان سراوان با بیان اینکه امروز شاهد بیداری اسلام هستیم، ادامه داد:  وقتی موشک های یمنی ها پالایشگاه سعودی ها را هدف قرار دادند، رژیم سرسپرده آل سعود انگشت اتهام را به سمت ایران نشانه گرفت  اما آنها باید باور کنند که این وعده الهی است که گروه کوچک بر آنها غلبه خواهد کرد.

حجت اسلام و المسلمین نورایی یار اذعان کرد:  پهپاد ها و امداد های غیبی بر لشکریان ابرهه آل سعود فرود آمدند که موجب شده تا آمریکا زانوی غم و ماتم بغل گیرد.

 وی تصریح کرد: آل سعود باید بداند امنیت در خلیج فارس به دست همسایگان خلیج فارس تأمین خواهد شد نه به دست افرادی که در فاصله طولانی از این منطقه قرار دارند.

امام جمعه موقت شهرستان سراوان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه فصل بازگشایی مدارس و آغاز هفته دفاع مقدس، گفت:  اگر امروز دانش آموزان، دانشجویان، حوزوی ها، طلاب  و همه آحاد مردم ایران در آسایش و آرامش قرار دارند، به خاطر مجاهدت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.

 حجت اسلام و المسلمین نورایی یار اضافه کرد: رزمندگان در هوای سرد کردستان و هوای گرم خوستان و در سنگر های بدون امکانات با اسلحه قلب دشمن را نشانه گرفتند که انتظار می رود دانشجویان، دانش آموزان، روحانیون، طلاب، نویسندگان قلم را در این برهه از زمان اسلحه خود مقابل جهل، نادانی و بی سوادی قرار دهند.

وی تصریح کرد: رزمندگان در سنگرهای بدون امکانات آرامش را به ارمغان آوردند که امروز ایران اسلامی در علم پزشکی، صنعت، تکنولوژی، هوا فضا و نانو در گروه کشورهای پیشرفته قرار گرفته است.

 انتهای پیام/
جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰
کد مطلب: 15533
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *