800
۰
ترافیک در جایگاه سوخت سیرکان؛

ساماندهی آشفته بازار سوخت مطالبه مردم سیرکان از مسئولین/ بخشدار بم پشت: کاهش سهمیه بنزین علت طولانی شدن صف ها در این شهر

با توجه به ایجاد تشکیل صف های طولانی در جایگاه سوخت شهر سیرکان، اهالی این شهر خواستار ساماندهی آشفته بازار بنزین در این شهر شدند.
ساماندهی آشفته بازار سوخت مطالبه مردم سیرکان از مسئولین/ بخشدار بم پشت: کاهش سهمیه بنزین علت طولانی شدن صف ها در این شهر
به گزارش شستون، این روزها اگر به شهرهای سراوان، سیب و سوران و ایرانشهر قدم بگذارید شاهد ترافیک های عظیمی در جایگاه های سوخت می شوید که این امر گلایمندی های شهروندان را به دنبال داشته است.

در ماه های اخیر نیمی از عمر رانندگان خودروهای سنگین و سبک در برخی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان به ویژه در شهرستان سیب و سوران و سراوان در صف دریافت سوخت به هدر می رود.

همچنین برخی از اهالی شهر سیرکان بخش مرزی بم پشت شهرستان سراوان خواستار نظارت کافی و تدابیر موثر جهت کاهش صف های طولانی و رفع ترافیک ایجاد شده در حاشیه جایگاه سوخت در این شهر شدند.

 بلوچ زهی یکی از اهالی شهر سیرکان در گفت و گو با شستون با بیان اینکه صف های طولانی نارضایتی عموم مردم را به دنبال داشته است، افزود: تشکیل صف های طولانی در جایگاه های سوخت شهرستان سیب و سوران حاصل بی برنامگی مسئولین این شهرستان است.

وی گفت: دریافت بنزین در این شهر به معضل بزرگی تبدیل شده که از مسئولین و دستگاه های نظارتی انتظار می رود هر چه سریعتر جهت رفاه حال شهروندان این آشفته بازار را سامان بخشند تا منجر به رضایت عموم مردم شود.

سپاهیان بخشدار سیرکان در این راستا به خبرنگار شستون گفت: جهت کاهش صف های طولانی بنزین در این شهر طرح زوج و فرد در حال اجرا است.

وی افزود: عدم دریافت سوخت به صورت روزانه منجر به تشکیل صف های طولانی در این منطقه شده  که هر یک روز در میان 30 هزار لیتر بنزین به این شهر اختصاص یافته است.

 بخشدار سیرکان با اشاره به اینکه درخواست افزایش بنزین جهت کاهش صف های طولانی را داده است، ادامه داد:  بیشتر خودروهای این منطقه وانت است که با توجه به افزایش سهمیه سوخت خودرو ها از سوی دیگر منجر به ایجاد صف های طولانی در پمپ بنزین شهر شده است.

سپاهیان تصریح: سهمیه سوخت شهر سیرکان از 28 تانکر در ماه به 15 تانکر کاهش یافته که مشکلات زیادی را به همراه داشته است.


انتهای پیام/
يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۴
کد مطلب: 16737
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *