800
۰
امام جمعه سراوان:

باز شدن صفحه جدیدی از مجاهدت با شهادت ابرمرد خدایی و ولایی/ آزادی خواهان عالم پاسخ دندان شکنی به دشمن می دهند

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: بی شک شهادت ابر مرد خدایی و ولایی صفحه جدیدی از بالندگی، رشد، کمال، بندگی و مجاهد باز خواهد کرد که حاج قاسم ها در این مکتب رشد خواهند کرد.
باز شدن صفحه جدیدی از مجاهدت با شهادت ابرمرد خدایی و ولایی/ آزادی خواهان عالم پاسخ دندان شکنی به دشمن می دهند
به گزارش شستون، مراسم سوگواری و عزاداری شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سردار سرافزار اسلام و انقلاب با حضور امامان جمعه و جماعت تشیع و اهل سنت، فرماندرا سراوان، نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت، دانشگاهیان، فرهنگیان، معتمدین، ریش سفیدان، هنرمندان، بازاریان، کسبه، دانشجویان و مردم شهید پرور شهرستان سراوان صبح امروز در مسجد جامع علی ابن ابی طالب (ع) برگزار شد.

 حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری در این مراسم شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی مرد نام آشنای میدان مجاهدت در میدان نبرد را تبریک و تسلیت گفت.

 وی افزود: بی شک شهادت ابر مرد خدایی و ولایی صفحه جدیدی از بالندگی، رشد، کمال، بندگی و مجاهدت باز خواهد کرد که حاج قاسم ها در این مکتب رشد خواهند کرد.

 امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: انسان هایی همچون حاج قاسم سلیمانی که دارای روح با عظمت و بلندی هستند، برای مجاهدت و مقابله با شیطان  و ترویج دین و پرچم خداوند متعال آسودگی ندارند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری خاطر نشان کرد: یقینا شهادت سردار سلیمانی تلخ است  اما شهادت ایشان باعث شد که زبونی و از بین رفتن دشمن سرعت بیشتری به خود گیرد.

 وی گفت: آمریکا، اسرائیل و آل سعود از ترس به وحشت افتاده اند و این وعده الهی است که که باید دشمنان اسلام از صفحه روزگار محو شوند.

امام جمعه شهرستان سراوان با بیان اینکه جبهه مقاومت نباد به دشمن مجال دهد، تصریح کرد: قطعا آزادی خواهان عالم و جببه مقاومت پاسخ محکم، دندان شکن و در شأن سردار سلیمانی به دشمن خواهد داد.

 انتهای پیام/
يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۴
کد مطلب: 16741
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *