800
۰

داشتن جاده مناسب و استاندارد دغدغه مهم مردم سراوان/ آتش به اختیار شهروندان سیرکانی در ترمیم آسفالت

شهروندان سراوانی از نداشتن جاده استاندار، ایمن و مناسب ابراز گلایه و خواستار رفع این معضل از دست اندرکاران مربوطه شدند.
داشتن جاده مناسب و استاندارد دغدغه مهم مردم سراوان/ آتش به اختیار شهروندان سیرکانی در ترمیم آسفالت

به گزارش شستون، محور های مواصلاتی سراوان با توجه به تردد بالای خودروهای سبک و سنگین از اهمیت خاصی برخوردار است اما این جاده مشکلاتی دارد که موجب نارضایتی اهالی این منطقه شده است.

وضعیت این محور در وضعیت نامناسبی قرار دارد و با توجه به وجود چاله در برخی از قسمت های جاده و عدم استاندارد های لازم، امکان وقوع حوادث جاده ای وجود دارد.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان گفت: در جاده سراوان روزانه و یا در طول هفته شاهد بروز حوادث جاده ای و فوت هموطنان هستیم که مایه تأسف است.

 وی در وهله اول به مردم توصیه کرد تا در هنگام رانندگی با سرعت مطمئنه برانند، افزود: مسئولین و دست اندر کاران نسبت به زیر سازی، ترمیم آسفالت توجه ویژه ای داشته باشند.

امام جمعه شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: برای استاندار سازی محورهای مواصلاتی شهرستان و ترمیم آسفالت ها باید چاره اساسی اندیشیده شود تا شاهد کاهش حوادث ناگوار در این منطقه باشیم.  

 سید زاده یکی از اهالی بخش بم پشت در گفت و گو با شستون بیان کرد: محور مواصلاتی سراوان_بم از استاندارد های لازم برخوردار نیست و رسیدگی به وضعیت نامناسب این جاده مطالبه مهم مردم منطقه بم پشت است.

وی افزود: در منطقه بم پشت آثار دیدنی و مکان های گردشگری زیادی وجود دارد که هرساله در فصول مختلف سال پذیرای گردشگرانی از نقاط مختلف کشور است که جاده نامناسب این منطقه  می تواند منجر به نارضایتی گردشگران شود.

این شهروند سیرکانی ادامه داد: یکی از دغدغه ها و مطالبه های اصلی شهروندان سیرکانی نداشتن جاده مناسب و با استانداردهای لازم است که انتظار می رود مسئولین مربوطه جهت رفع این معضل هر چه سریعتر با تدابیر لازم گام بردارند.

 همچنین روز گذشته جمعی از معلمان این بخش در حرکت خودجوش و به صورت آتش به اختیار اقدام به پر کردن چاله های این مسیر کردند که موجب خوشحالی شهروندان شد.

انتهای پیام/
 
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۱
کد مطلب: 16758
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *