800
۰
نتجه نظرسنجی آشنا در توئیتر؛

مردم از توضیحات سردار حاجی زاده قانع شده‌اند

بیش از 24 هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کرده اند که بیش از 50 درصد از کاربران این شبکه اجتماعی این سخنان را قانع کننده اعلام کرده اند.
مردم از توضیحات سردار حاجی زاده قانع شده‌اند
به گزارش شستون؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور در نظرسنجی در شبکه اجتماعی توئیتر از کاربران خواست تا نظر خود درباره میزان قانع کننده بودن سخنان سردار امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه درباره سقوط هواپیمای اوکراینی اعلام کنند. 
جالب اینجاست که بیش از 24 هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کرده اند که بیش از 50 درصد از کاربران این شبکه اجتماعی این سخنان را قانع کننده اعلام کرده اند. 

جالب اینجاست که حدود 30 درصد اعلام کرده اند که مسائل جدید برایشان مطرح شده است و حدود 9 درصد اعلام کرده اند که اندکی از این توضیحات قانع شده اند. 
با این نظرسنجی قابل تامل به نظر می رسد افکارعمومی در شبکه اجتماعی توئیتر که طیف های فکری مختلف حتی ضدانقلاب در آن وجود دارد در این خصوص اعلام کرده اند که صحبت های سردار حاجی زاده قانع کننده بوده است.
در فضای مجازی برخی از ضدانقلابیون بعد از بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح که بیان می کرد خطای انسانی سبب بروز این حادثه غم انگیز شده اند تازه داغدار شده و با اشک تمساح سعی در التهاب آفرینی در میان افکارعمومی داشتند که بسیاری از کاربران شبکه اجتماعی توئیتر با کلید واژه «لاشخورهای سیاسی» با آنها برخورد کرده و نیت شوم آنها را افشا کرده بودند. 
انتهای پیام/
 
 
 
يکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷
کد مطلب: 16853
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *