800
۰
در پی ریزش قسمتی از سقف کاذب بیمارستان زهک ؛

رئیس بیمارستان:در محل ریزش بیماری حضور نداشت/سقف کل بیمارستان چکه می کرد

رئیس بیمارستان سید الشهدای شهرستان زهک گفت: در پی بارش شدید باران در روز گذشته کل سقف کاذب بیمارستان دچار نشتی شد و آب باران از آن چکه می کرد.
رئیس بیمارستان:در محل ریزش بیماری حضور نداشت/سقف کل بیمارستان چکه می کرد
به گزارش شستون؛ به نقل از پایگاه خبری اوشیدا ؛ در پی بارش های شدید روز گذشته در شمال استان سیستان و بلوچستان خسارات نه چندان زیاد اما مهم به بخش های خصوصی و دولتی وارد شد.
از مهمترین خسارات یاد شده می توان به ریزش بخشی از سقف اتاق ccu بیمارستان سید الشهدای شهرستان زهک اشاره کرد که موجب نگرانی بیماران بستری در این بخش نیز شده بود.
در این رابطه نیز فیلم یک دقیقه ای از ریزش سقف بر روی یک تخت گرفته شده است که خانمی در آن با اشاره به ریزش سقف می گوید تمام این قسمت بر سر بیمار بستری شده فرود آمده است.
در این خصوص دکتر عرب یعقوبی رئیس بیمارستان سید الشهدای شهرستان زهک در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: در پی بارش شدید باران در روز گذشته کل سقف کاذب بیمارستان دچار نشتی شد و آب باران از آن چکه می کرد.
وی افزود: بعد از مشاهده این امر با توجه به اهمیت موضوع جلسه ستاد بحران در بیمارستان تشکیل و تیم فنی برای رفع نشتی به بالای سقف بیمارستان اعزام شدند.
یعقوبی ادامه داد: با توجه به وسعت ۴ هزار متری سقف بیمارستان محل نشتی پیدا نشد و اقدام به تخلیه بخش های مهم از جمله ccu این بیمارستان کردیم که سقف آن از قبل چکه می کرد.
رئیس بیمارستان زهک گفت: با توجه به چکه کردن آب در سمت بیمار بستری شده ، تخت بیمار عوض شده است ، این بیمار همچنین به دلیل سکته قلبی شرایط اعزام به بیمارستان زابل را نداشت.
وی ادامه داد: پس از این اقدام به دلیل شدت بارش باران و همچنین ادامه چکه کردن آب باران، بخشی از سقف ریزش کرد که بر روی تخت خالی فرود آمده است.


وی خاطرنشان کرد: هیچ آسیبی به بیماری که در این بخش بستری بوده است وارد نشده و وی تا محل ریزش فاصله زیادی داشته است.
یعقوبی با بیان اینکه اکنون خطری بیماران بستری شده را تهدید نمی کند ادامه داد: با توجه به اینکه بیمارستان تازه تاسیس است ، یک تیم فنی برای بررسی ایزوگام سقف تشکیل شده است تا در صورت نیاز عوض شود.
وی بیان داشت: با توجه به بارندگی های پیش رو در روزهای آینده ایمن شدن سقف بیمارستان در دستور کار قرار دارد.


انتهای پیام/
يکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲
کد مطلب: 16858
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *