800
۰
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ساعت 18:35 بیست‌ویکم دی 98 سفیر کشور انگلیس به‌همراه فرد دیگری با حضور میان تجمع‌کنندگان مقابل دانشگاه امیرکبیر تهران از تجمع‌کنندگانی که در حال سردادن شعارهای ساختارشکنانه بودند، فیلمبرداری می‌کرد. مأموران پلیس، سفیر انگلیس را پس از شناسایی، به‌صورت نامحسوس تحت‌نظر قرار دادند و در نهایت وی در ساعت 19:10 دستگیر و پس از اقدامات اولیه قانونی به نماینده وزارت امور خارجه تحویل داده شد. لازم به ذکر است، فرد همراه با سفیر انگلیس با مشاهده این صحنه اقدام به فرار کرد و به سفارت انگلستان پناه برد. Flash version 10,1 or greater is required You have no flash plugin installed Click here to download latest version سفیر downloadدانل

آبگیری 22میلیون مترمکعبی تالاب جازموریان در پی بارندگی های اخیر

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان وبلوچستان گفت: خوشبختانه در پی بارندگی های اخیر 22 میلیون متر مکعب از تالاب جازموریان آبگیری شد.
آبگیری 22میلیون مترمکعبی تالاب جازموریان در پی بارندگی های اخیر
به گزارش شستون؛ وحید پورمردان در گفت وگو با عصرهامون افزود: با توجه به اینکه تالاب جازموریان یکی از کانون های اصلی گردو غبار است خوشبختانه تاکنون و در پی بارندگی روزهای گذشته حدود 22 میلیون مترمکعب آب وارد آن شده که حجم بسیار خوبی است.
 
وی ادامه داد: عمق آبگیری شده در تالاب تقریباً بین 10 تا 70 سانتی متر است که احتمال افزایش این آبگیری نیز وجود دارد.
 
به گفته پورمردان؛ 51درصد این تالاب در کرمان و 49 درصد آن در سیستان وبلوچستان اما متاسفانه به دلیل عدم تخصیص حقابه زیست محیطی به پائین دست از سوی استان کرمان همواره شاهد خشکسالی های متمادی و برخواست خاک بوده ایم که باید برای حل آن نیز چاره ای اندیشید.
 
وی تصریح کرد: رودخانه های دامن، بمپور، روستا، سراب دوک، دره مشکین، هودیان، اسفند، تنگ و... این آب را به تالاب جازموریان منتقل کرده اند.
 
پورمردان تاکید کرد: البته این بارندگی ها خساراتی در حوزه گیاهان نیز وارد کرده اند چرا که سیستان وبلوچستان در بخش پوشش گیاهی بسیار فقیر است و همین میزان اندک موجود نیز از ریشه کنده شده و آسیب جدی به منطقه زده است.

انتهای پیام/
 
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸
کد مطلب: 16889
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *