800
۰
سفر رییس مجلس به مناطق سیل زده؛

لاریجانی: با فرمان رهبر انقلاب به سیستان و بلوچستان آمده ام

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت تامین نیازهای فوری سیل زدگان سیستان و بلوچستان اظهار داشت که با توجه به دستور رهبر انقلاب به این استان سفر کرده است.
لاریجانی: با فرمان رهبر انقلاب به سیستان و بلوچستان آمده ام
به گزارش شستون؛ علی لاریجانی در بدو ورود به استان سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران هدف از سفر خود به این استان را بازدید از مناطق سیل زده عنوان کرد.
رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به گزارش‌های واصله از سیستان و بلوچستان درباره سیل اخیر، مجموع نیازهای فوری استان و سایر نیازهای استان در زمینه زیرساخت‌ها از جمله ساخت راه آهن، بزرگراه‌ها و همچنین ایجاد اشتغال از دیگر اولویت‌های این سفر است.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در فصل بودجه قرار داریم و استان سیستان و بلوچستان نیازمند توجه بیشتری به لحاظ توسعه زیرساخت‌ها است و با توجه به فرمان اخیر مقام معظم رهبری درخصوص رسیدگی فوری به وضعیت استان سیستان و بلوچستان با وارد شدن سیل اخیر، این سفر صورت گرفته است.
لاریجانی تصریح کرد: اولویت نخست این است که نیازهای اولیه و فوری مردم تأمین شود و با توجه به اینکه فردا بازدیدی از مناطق سیل زده خواهیم داشت، این خسارات برآورد و در نشست شورای اداری استان در مورد آنها تصمیم گیری می‌شود.
رئیس قوه مقننه بازسازی منازل و تعمیر و نوسازی زیرساخت‌ها را اولویت اصلی در این شرایط برشمرد و تاکید کرد: خسارات وارده ناشی از سیل اخیر در حوزه کشاورزی نیز نیازمند برآورد و رسیدگی است.
منبع: مهر
انتهای پیام/
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۵
کد مطلب: 16895
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *