800
۰
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری سیستان و بلوچستان:

تخلفات 226 راننده و211 شرکت حمل و نقل عمومی رسیدگی شد

تیمور باقری گفت: از ابتدای سال تاکنون به تخلفات 266 راننده و 211 شرکت حمل و نقل بخش عمومی استان رسیدگی و احکام مربوط صادر شد.
تخلفات 226 راننده و211 شرکت حمل و نقل عمومی رسیدگی شد
به گزارش شستون؛ تیمور باقری، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: به منظور نظارت بر اجرای دقیق قوانین و مقررات حمل و نقل عمومی برون شهری، از ابتدای سال جاری تاکنون به تخلفات 266 راننده و 211 شرکت حمل و نقل بخش عمومی استان در نشست های کمیسیون ماده 11 و 12 استانی رسیدگی و احکام مربوط صادر شد.

وی بیان کرد: با توجه به اختیارات  تفویض شده به این اداره کل در سیستان و بلوچستان برای شرکت‌های حمل و نقل بنا به نوع و مرتبه تخلف، رای تذکر کتبی، جریمه نقدی و لغو پروانه فعالیت صادر می‌شود.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: همچنین برای رانندگانی که دارای تخلف حمل و نقل بوده‌اند بنا به نوع تخلف و تکرار آن از تذکر کتبی با درج در سوابق کارت هوشمند تا لغو کارت هوشمند لحاظ و آرای مربوطه ابلاغ شد.

 وی درخصوص تخلفات انجام شده در بخش شرکت‌ها و رانندگان گفت: عدم رعایت ضوابط تهیه، تنظیم و استفاده از بارنامه و صورت وضعیت، سوء استفاده از کارت هوشمند راننده و اخذ کمیسیون اضافی از رانندگان از جمله تخلفات صورت گرفته از سوی شرکت‌ها و کسر تجهیزات ایمنی و عدم اخذ بارنامه و صورت وضعیت نیز برخی تخلفات انجام شده از سوی رانندگان حمل ونقل عمومی برون شهری سیستان و بلوچستان در این مدت بوده است.

باقری با تاکید بر اهمیت ارتقای سطح خدمات قابل ارائه به کاربران بخش حمل و نقل جاده ای و جلب رضایت آنان بیان کرد: این اداره کل بر کلیه فعالیت های بخش حمل و نقل جاده ای برون شهری استان نظارت مستمر دارد که در این راستا علاوه بر مراجعه حضوری به ادارات راهداری و حمل و نقل در شهرهای استان و دفاتر نظارت پایانه های بار و مسافر، سامانه پیامکی 3000141، تلفن 141 و درگاه اینترنتی www.141.ir راه ارتباطی ما با مخاطبان بخش است تا بتوانیم نظرات، پیشنهادات و شکایات افراد را دریافت و به آنها رسیدگی کنیم.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۵
کد مطلب: 16931
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *