800
۰
سردار فدوی:

ایران اسلامی امروز به قدرت بزرگ دنیا تبدیل شده است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ایران اسلامی امروز به قدرت بزرگ دنیا تبدیل شده و با رهبری فرزانه خود الگویی برای ملت‌های آزاده دنیا است.
ایران اسلامی امروز به قدرت بزرگ دنیا تبدیل شده است
به گزارش شستون؛ سردار علی فدوی شامگاه یک‌شنبه در مراسم چهلمین روز شهادت سرداران مقاومت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس که با حضور خانواده سردار شهید قاسم سلیمانی و جوانان محور مقاومت و ملیت‌هایی از کشورهای جهان و هم‌چنین اقشار مختلف مردم قم در مصلی قدس قم برگزار شد، بیان کرد: چند روز دیگر جشن پیروزی ۴۱ سالگی نهال انقلاب اسلامی را پشت سر خواهیم گذاشت انقلابی که در طول این سال‌ها استکبار جهانی با همه امکانات خود با این انقلاب مقابله کرد اما با وجودی که در برابر او کم‌ترین امکانات را داشتیم مقاومت و توطئه‌های دشمنان شکست خورد.
وی افزود: انقلاب اسلامی با یاری خداوند و ایمان ملت بزرگ خود در برابر استکبار ایستاده است و امروز به قدرت بزرگ دنیا تبدیل شده است امروز انقلاب اسلامی با رهبری فرزانه خود الگویی برای ملت‌های آزاده دنیا است و جبهه مقاومت اسلامی را پایه‌ریزی کرده است.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به ترور شهید حاج شهید قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان، گفت: چهل روز پیش یکی از نیروهای انقلاب اسلامی که به تکلیف الهی خود عمل کرده و خط مقاومت را تشکیل داده از سوی خبیث‌ترین فرد و بزدل‌ترین رئیس جمهور دنیا ترور و به شهادت رسید.
سردار فدوی ادامه داد: مراسم تشیع میلیونی و باشکوه این شهدا مؤید این امر است که سرداران مقاومت ریشه در دل ملت‌های منطقه دارند و آن‌ها ارادت خاصی به خط مقاومت دارند.
گفتنی است، مراسم چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و شهید مجاهد ابومهدی المهندس و شهدای دیگر مقاومت با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده شهید سردار سلیمانی و هم‌چنین رهبر انقلابی بحرین شیخ عیسی قاسم و رئیس مجلس تنفیذی حزب الله لبنان و جمع کثیری از جوانان محور مقاومت برگزار شد.
این مراسم از سوی شبکه‌های بین‌المللی و منطقه به ویژه شبکه‌هایی که اخبار مقاومت را پوشش می‌دهند از جمله، المیادین لبنان، آر تی روسیه، المسیره یمن و هم‌چنین شبکه برون مرزی العالم و الاهواز به طور زنده پوشش داده شد.
منبع: مهر
انتهای پیام/
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۲
کد مطلب: 17133
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *