800
۰
با حضور جمعی از مردم شهید پرور سراوان انجام شد؛

برگزاری آیین تشییع پیکر پاک شهید امنیت در زادگاه خورشید ایران+تصویر

آیین تشییع پیکر پاک شهید عبدالرحمن پرکی از شهدای امنیت در شهرستان سراوان برگزار شد.
برگزاری آیین تشییع پیکر پاک شهید امنیت در زادگاه خورشید ایران+تصویر
به گزارش شستون، آیین تشییع پیکر پاک شهید بسیجی عبدالرحمن پرکی، شهید امنیت با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی، معاون سیاسی فرماندار، سرطایفه کل طوایف شهرستان و جمعی از مردم شهید پرور شهرستان سراوان مقابل مسجد جامع علی ابن ابی طالب (ع) برگزار شد.

 سرهنگ پاسدار برومند فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید سجاد شهرستان سراوان در حاشیه این مراسم در گفت و گو با شستون بیان کرد:  نیروهای امنیتی و مرزدار شهرستان در منطقه زامرانی روستای کشتگان متوجه تحرکات  دشمن می شوند که حین عملیات تعقیب و گریز برادر بسیجی عبدالرحمن پرکی به فیض شهادت نائل آمد.


 وی افزود: نیروهای مرزدار  و امنیت برای پاسداشت از مرزهای کشور  با آمادگی کامل انجام وظیفه و اجازه پیشروی به دشمن و گروهک های ضد انقلاب را نخواهند داد.

 بارانی درازهی سرطایفه کل طوایف شهرستان سراوان نیز در این مراسم ضمن تبریک و تسلیت شهادت عبدارحمن پرکی به مردم شهرستان سراوان، گفت:  شهادت در مسیر حفاظت از خاک و کشور و ایجاد امنیت پایدار افتخار بزرگی است که نصیب خانواده این شهید معزز شده است. شهسوار نصرتی معاون سیاسی فرماندار شهرستان سراوان نیز گفت: اگر امروز در منطقه دارای امنیت هستیم، به دلیل جانفشانی و نثار خون پاک شهدای امنیت و افرادی که جان خود را در مسیر امنیت فدا کردند، است.

 وی افزود:  از زمانی که طرح امنیت در سیستان و بلوچستان به مرحله اجرا در آمد، امنیت در منطقه مرزی دوچندان شده است.لازم به ذکر است پیکر پاک این شهید در زادگاهش در روستای پیرآیی از توابع بخش هیدوچ شهرستان سیب و سوران به خاک سپرده خواهد شد.

انتهای پیام/
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶
کد مطلب: 17212
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *