800
۰
امام جمعه شهرستان سراوان:

خداوند در معتبر ترین کتاب عالم از حضرت فاطمه (س) به عنوان خیر کثیر یاد کرده است

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: خداوند در معتبر ترین کتاب عالم و از زبان صادق ترین اسنان از حضرت فاطمه (س) به عنوان خیر کثیر یاد کرده است.
خداوند در معتبر ترین کتاب عالم  از حضرت فاطمه (س) به عنوان خیر کثیر یاد کرده است
به گزارش شستون، جشن میلاد کوثر با حضور امام جمعه سراوان، فرمانده سپاه و جمعی از بانوان و مادران صبح امروز یکشنبه 27 بهمن در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان ضمن تبریک ولادت با سعادت صدیقه طاهره، حضرت زهرای مرضیه (س)،  حضرت فاطمه (س) را الگوی مناسب برای تمام مسلمانان پیرو پیامبر خاتم (ص) دانست.

 وی افزود: هر فرد مسلملت که در مسیر اسلام قدم برمی دارد باید نسبت به زهرا مرضیه (س) آشنایی داشته باشد.


 امام جمعه شهرستان سراوان با بیان اینکه حضرت فاطمه (س) دارای شخصیتی است که انسان را در مسیر زندگی به قالب مسلمانی سوق می دهد، ادامه داد:  خداوند در معتبر ترین کتاب عالم و از زبان صادق ترین اسنان از حضرت فاطمه (س) به عنوان خیر کثیر یاد کرده است.

 حجت الاسلام و المسلمین  با اشاره به اینکه حضرت زهرا (س) در اخلاق، عفاف، حجاب، دینداری و خداجویی برای تمامی بانوان عالم الگو قرار دارد، خاطر نشان کرد: حضرت فاطمه (س) همواره عبادت خداوند متعال را سرلوحه کار خود قرار دادهع است.


 وی تصریح کرد: نوع دوستی، انفاق، کمک به دیگران، توجه به همسران، تربیت و فرزند و همسرداری از دیگر ویژیگی های بارز این بانوی بزرگوار است.

در پایان نیز از تعدادی از مادران شهدا و بانوان شهرستان با اهدای لوح سپاس و هدایای ارزشمند قدر دانی شد.

 انتهای پیام/
 
يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴
کد مطلب: 17231
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *