800
۰
معاون شبکه‌ بهداشت شهرستان دلگان:

بیمارستان شهرستان دلگان مرکز قرنطینه نشده است/ با منتشر کنندگان مطالب کذب، برخورد قانونی خواهد شد

محمود مهری گفت:بیمارستان شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان مرکز قرنطینه نشده است.
بیمارستان شهرستان دلگان مرکز قرنطینه نشده است/ با منتشر کنندگان مطالب کذب، برخورد قانونی خواهد شد
به گزارش شستون؛ به نقل از صدای بلوچ، در روزهای اخیر تصویری با عنوان «اعلام بیمارستان امام رضا (ع) به عنوان بخش قرنطینه از طرف دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر» موجب اظهار نظرها و واکنش برخی از اعضای شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها در شهرستان دلگان شد.

محمود مهری معاون شبکه‌ بهداشت شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: تاکنون هیچ مورد مبتلا به کرونا در شهرستان دلگان مشاهده نشده است.

وی در خصوص انتشار تصاویر «اعلام بیمارستان امام رضا (ع) به عنوان بخش قرنطینه از طرف دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر» گفت: این مطلب کذب و مورد تایید شبکه بهداشت این شهرستان نیست.

مهری ادامه داد: اخبار غیر موثقی مبنی بر اینکه بیمارستان شهرستان دلگان به مرکز قرنطینه جنوب شرق تبدیل شده است، جز تشویش اذهان عمومی عملکرد دیگری ندارد، لذا از انتشار آن خودداری شود.

وی با بیان اینکه همه تریبون داران و معتمدینی که نفوذ در تغییر رفتار افراد جامعه دارند جهت گذار از هر بحرانی قطعا کمک کننده خواهند بود، عنوان کرد: شایسته است ضمن ایجاد فضای آرامش و عدم دامن زدن به التهابات جامعه در اپیدمی بیماری کرونا نسبت به ترویج کمپین نه به دست دادن تبلیغات گسترده ای را در جهت پیشگیری از این بیماری راه اندازی کنیم.

معاون شبکه بهداشت شهرستان دلگان خاطرنشان کرد: ایجاد هر گونه تفرقه،هوچی گری و همچنین موج سواری بر روی مسائل ملتهب کننده خاطر مردم شریف شهرستان قطعا آب به آسیاب دشمن ریختن است و لذا پیگیری قضایی در پی خواهد داشت.

انتهای پیام/
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۳
کد مطلب: 17350
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *